چهارشنبه 1397/12/01

سیلوا از چند ماه سخت در سیتی پرده برداشت

  • کد خبر: ۶۱۳۷۴۱
  • تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸ ق.ظ
  • مرجع خبر: ایسنا
  • گروه خبر: ورزشی
داوید سیلوا هافبک اسپانیایی منچسترسیتی از دوران سخت خود در این تیم در سال گذشته سخن گفت.
سیلوا از چند ماه سخت در سیتی پرده برداشت

 داوید سیلوا هافبک منچسترسیتی سال گذشته به دلیل مشکلات خانوادگی چند ماهی از ترکیب تیمش دور بود. در نهایت مشخص شد که فرزند این بازیکن زودتر از موعد مقرر به دنیا آمده و نزدیک بود جانش را از دست بدهد ولی با کمک پزشکان زنده ماند. 

داوید سیلوا که در آن شرایط هر از گاهی برای سیتی به میدان می‌رفت گفت: دوران خیلی سختی داشتم. سال قبل حمایت گواردیولا و منچسترسیتی از من باعث شد تا بتوانم از پس این مشکلات برآیم. وقتی به اسپانیا می‌رفتم همیشه به فکر پسرم و همسرم بودم. غذای درستی نمی‌توانستم بخورم و یک روز در هفته تمرین می‌کردم. سخت‌ترین ماه‌های عمرم را سپری کردم. 

او در ادامه گفت: گواردیولا می‌دانست که حواسم به تمرینات نیست و به خانه است و گفت بهتر است در کنار آنها باشم. از همه هم تیمی‌ها و گواردیولا تشکر می‌کنم که در آن مقطع از من حمایت کردند. خوشبختانه این دوران را به خوبی سپری کردم و الان شرایط خیلی خوبی پیدا کردم و می‌توانم بهترین تمرین‌ها را در کنار هم تیمی‌هایم داشته باشم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/613741

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها