چهارشنبه 1397/12/01

تکرار سه باره تاریخ برای علیرضا منصوریان/ اخراج یا نایب قهرمانی؟

  • کد خبر: ۶۱۳۷۳۹
  • تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان در سه هفته نخست تنها یک امتیاز را دشت کرده است.
تکرار سه باره تاریخ برای علیرضا منصوریان/ اخراج یا نایب قهرمانی؟

 پرسپولیس در تنها بازی باقیمانده هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر، در  ورزشگاه آزادی به دیدار  ذوب آهن   اصفهان رفت و موفق شد با نتیجه 1-0 به برتری برسد.

این نتیجه در حالی رقم خورد که  علیرضا منصوریان  برای سومین بار روی نیمکت ذوب آهن می نشست و بازهم نتوانست به برتری برسد. او در سه مسابقه ای که هدایت تیمش را به عهده داشته دو باخت و یک تساوی برایش به دست آمده است.

منصوریان بعد از 9 سال و سه ماه در برابر پرسپولیس شکست خورد. او بازهم بعد از یک باخت و یک تساوی، در سومین دیداری که روی نیمکت تیمش می نشست به تیم سرخپوش تهرانی باخت. درست مانند زمانی که سرمربی پاس همدان بود و در لیگ نهم این اتفاق برایش رخ داده بود.

او در لیگ شانزدهم با استقلال و لیگ نهم با پاس همدان در سه بازی نخستش تنها یک امتیاز گرفته بود. در پاس همدان تا هفته نهم دوام‌آورد و در استقلال  در لیگ شانزدهم رتبه دوم را به خود اختصاص داد. باید دید این بار در ذوب آهن چه سرنوشتی در انتظار علی منصور خواهد بود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/613739

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها