چهارشنبه 1397/12/01

هیچ‌کس در مجلس مقابل دشمن خارجی کوتاه نمی‌آید

  • کد خبر: ۶۱۳۶۹۵
  • تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: سیاسی
نماینده محلات و دلیجان در مجلس گفت: ما نمایندگان مجلس، همه در مقابل دشمن خارجی متحد هستیم و هیچ‌کس کوتاه نمی‌آید.
هیچ‌کس در مجلس مقابل دشمن خارجی کوتاه نمی‌آید حجت الاسلام علیرضا سلیمی  در نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکر شفاهی، اظهار داشت: از بسیاری از بندهای 22گانه لایحه CFT ایراد گرفته شده بود چرا که اطلاق این عبارت موجب مشی خلاف موازین شرع می‌شود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات  مسعود پزشکیان  در صحن علنی گفت: مجلس جای گفتمان است و باید نمایندگان قانع شوند؛ ای کاش به جای فضای احساسی، مخالف و موافق یک لایحه توضیحات را ارائه می‌کردند تا  ایرادات برطرف شود.

وی گفت: وقتی مدیر FATF شروط ایران را قبول نمی‌کند باید مورد رسیدگی قرار گرفته شود، نمایندگان مجلس همه در مقابل دشمن خارجی متحد هستیم  و هیچ‌کس در مجلس کوتاه نمی‌آید؛ حال که دشمن قلدرمآبانه می‌گوید که ما شروط ایران را نمی‌پذیریم ما هم باید مقابل گردن کلفتی آنها بایستیم و هر شرطی را قبول نکنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم رعایت زمان و نوبت تذکردهندگان در صحن گفت: مقرر شده بود که درباره برجام بعد از گذشت چند ماه کمیسیون امنیت ملی گزارشی از تریبون مجلس ارائه کند هر چند که خارجی‌ها به تعهدات پایبند نیستند و با توجه به اینکه آقای ظریف اشاره کردند که ضمانتی بنده نمی‌دهم باید بحث‌ها درباره CFT جدی‌تر باشد و سوالات و ابهامات در فضای صمیمی برطرف می‌شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/613695

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها