پنجشنبه 1397/12/02

حال زن جوان سقوط کرده از پل سهروردی اصفهان مساعد نیست

  • کد خبر: ۶۱۳۳۷۹
  • تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبر آنلاین
  • گروه خبر: حوادث
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: حال عمومی زن جوانی که در روزهای گذشته از پل سهروردی به پایین سقوط کرده بود،‌ خوب نیست.
حال زن جوان سقوط کرده از پل سهروردی اصفهان مساعد نیست

کیانوش جهانپور، در ارتباط با آخرین وضعیت زن ۲۱ ساله‌ای که از پل سهروردی در اتوبان  شهید حبیب‌اللهی به پایین سقوط کرده و توسط اورژانس به بیمارستان کاشانی اعزام شد، اظهار داشت:حال عمومی بیمار خوب نیست و هم اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان بستری است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام اینکه بیمار در پایین‌ترین سطح هوشیاری قرار گرفته است، اعلام کرد: سقوط وی از پل سهروردی باعث شکستگی تمام اندام‌ها شده است.

وی ادامه داد: ارزیابی اولیه در خصوص اعلام وضعیت این بیمار سخت است و فعلا در پایین ترین سطح هوشیاری قرار گرفته است.

جهانپور با اظهار اینکه دو روز گذشته گزارش سقوط زن جوان راس ساعت ۱۲ و هفت دقیقه به مرکز اورژانس اصفهان اعلام کرد، ادامه داد: پس از رسیدن ماموران اورژانس، اقدامات اولیه درمان سرپایی به ویژه ثابت کردن سر به دلیل احتمال خونریزی و ضربه به صورت و همچنین آتل بندی مچ دست چپ به دلیل شکستگی در محل حادثه انجام و این مجروح به بیمارستان کاشانی منتقل شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/613379

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها