چهارشنبه 1397/12/01

برگزاری جلسه فوری برای رسیدگی به دعوای برانکو - کی‌روش

  • کد خبر: ۶۱۲۲۳۱
  • تاریخ انتشار: ۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: میزان
  • گروه خبر: حوادث
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به نامه ارسالی فدراسیون فوتبال واکنش تندی نشان داد.
برگزاری جلسه فوری برای رسیدگی به دعوای برانکو - کی‌روش

 از سایت باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی در دفاع از حقوق باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم، نسبت به نامه ارسالی از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال خطاب به باشگاه و برانکو ایوانکوویچ، واکنش جدی نشان داد.

 

به این منظور، نامه‌ای خطاب به مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران، ارسال شد و باشگاه خواهان آن گردید که با توجه به درج مطالب و ادعاهای غیر واقع و غیر منصفانه در این نامه، به فوریت جلسه‌ای تشکیل شود تا این مسائل مورد بررسی قرار بگیرد.

 

باشگاه پرسپولیس در بخشی از نامه خود آورده است که با توجه به اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روند فعالیت‌های باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس در اوج حساسیت رقابت‌های لیگ، همچنین مناسبات سازنده پرسپولیس با تیم‌های ملی و بهایی که برای همه این‌ها پرداخت کرد، جدی و مصمم است.

 

باشگاه پرسپولیس همچنین مشروح توضیحات خود درباره مسائل پیش آمده و پیگیری آن از سوی مراجع ذی‌ربط، از جمله  فدراسیون فوتبال را در نامه خصوصی و محرمانه دیگری پیگیری می‌نماید.

 

گفتنی است در پی ارسال این نامه، مهدی تاج در گفت‌وگوی تلفنی با حمیدرضا گرشاسبی، قول پیگیری فوری این موضوع و تشکیل جلسه‌ای ویژه در این ارتباط را داد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/612231

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها