چهارشنبه 1397/12/01

محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پیش‌رو

  • کد خبر: ۶۱۰۹۷۴
  • تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: برترین ها
  • گروه خبر: گوناگون
وزارت راه و شهرسازی جزییات محدودیت‌های ترافیکی حدفاصل چهارشنبه 30 آبان‌ماه تا دوشنبه 5 آذرماه را اعلام کرد.

وزارت راه و شهرسازی جزییات محدودیت‌های ترافیکی حدفاصل چهارشنبه 30 آبان‌ماه تا دوشنبه 5 آذرماه را اعلام کرد.

براین اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا 6 صبح روز دوشنبه در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران – سمنان و مشهد ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد خودروها از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به کرج یک طرفه است.

در روز یکشنبه نیز تردد از ساعت 13 تا 24 از کرج به مرزن‌آباد ممنوع و از ساعت 16 تا 24 همان‌روز از مرزن‌آباد به کرج یک طرفه است.

در محور هراز نیز از ساعت 14 تا 24 جمعه تردد از رودهن به سمت آمل ممنوع و از ساعت 16 تا 24 همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن یکطرفه است.

در روز یکشنبه نیز از ساعت 14 تا 24 از رودهن به آمل ترددها ممنوع بوده و از ساعت 16 تا 24 از آب‌اسک به رودهن یک طرفه است.

در تعطیلات پیش‌رو تردد وسائل سنگین در محور چالوس ممنوع است. در محور هراز نیز تردد کامیون و کامیونت‌ها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 جمعه، 6 تا 24 پنج‌شنبه، 12 تا 24 شنبه، 6 تا 24 یکشنبه و 6 تا 12 دوشنبه ممنوع خواهد بودد.

در محور فیروزکوه نیز تردد تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز یکشنبه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز مدیریت راه‌ها همچنین محدودیت‌هایی برای خودروهای سنگین در محورهای آستارا – اردبیل، محور قدیم قزوین – رشت و باند رفت سلفچگان – قم در نظر گرفته است.

وزارت راه و شهرسازی همچنین آمار تردد خودروها در 24 ساعت گذشته را اعلام کرده که براین اساس آزادراه کرج به قزوین با ثبت بیش از 120 هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده بوده و آزادراه‌های تهران به کرج، کرج به تهران، قزوین به کرج و ساوه به تهران در رتبه‌های بعدی قرار دارند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/610974

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها