چهارشنبه 1397/12/01

کلویی گریس مورتس کارگردان می‌شود

کلویی گریس مورتس اولین پروژه ی کارگردانی خود را با ساختن فیلمی کوتاه در سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد.

کلویی گریس مورتس اولین پروژه ی کارگردانی خود را با ساختن فیلمی کوتاه در سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد کرد.

کلویی گریس مورتس کارگردان می‌شود

این بازیگر روز شنبه مورخ ۱۷نوامبر ۲۰۱۸ در«پنل فستیوال والچر» و در کنار کارگردان دزیره اخوان  که اخیرا نیز در فیلم «آموزش اشتباه کامرون پست» با او کار کرده است ،این خبر را اعلام کرد.کلویی در برنامه ی «کیو اَند اِی» به میزبانیِ بازیگر تاتیوم اُ نیل در هتل «هالیوود روسولت»، فاش کرد که قرار است با یکی از برادرانش پشت دوربین برود.

همانطور که در وبگاه «ایندی وایر» گزارش شده است این بازیگر ۲۱ ساله گفته :«درواقع من و برادرم سال بعد برای اولین بار به عنوان کارگردان باهم همکاری خواهیم کرد. ما با یک فیلم کوتاه شروع می کنیم چرا که نمی خواهیم لقمه ی بزرگتر از دهان‌مان برداریم.»

بازیگر فیلم «کیک-اس» چهار برادر به نام های ترِوِر،کالین،براندون و ایتان دارد ولی مشخص نکرده است که کدام یک از برادرانش در اولین تجربه ی کارگردانی با او همکاری خواهد کرد.هرچند برای مدتی است که می‌خواهد فیلم خودش را بسازد ولی کار کردن با دزیره به او برخی از پیچیدگی های کارگردانی  را آموخت.

کلویی اخیرا نیز در فیلم ترسناک «سوسپیریا»به کارگردانی لوکا گوادانینو ایفای نقش کرده است. او همچنین برای نقش «ونزدی آدامز» در انیمیشن اقتباسی «خانواده آدامز» که بزودی اکران میشود ، صداپیشگی انجام داده است.همچنین به  صدای سفید برفی در  انیمیشن «کفش قرمز و هفت کوتوله» صحبت کرده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/610968

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها