چهارشنبه 1397/12/01

عصبانیت برانکو از درز اخبار خصوصی‌اش

  • کد خبر: ۶۱۰۸۱۷
  • تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: تیک
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی پرسپولیس در حاشیه نشست خبری روز گذشته در کنار پاسخ دادن به حواشی مختلف، موضع تندی نسبت به انتشار برخی اخبار مربوط به خود گرفت.
سرمربی پرسپولیس که در بازگشت از مرخصی باید بلافاصله تیمش را مهیای جدال معوقه برابر پیکان تهران کند، در حاشیه نشست خبری روز گذشته پیش از این بازی، نسبت به انتشار اخباری مربوط به قراردادش انتقاد داشت و خواهان اخراج افرادی از باشگاه که این منابع را در اختیار رسانه قرار می‌دهند، شد.

برانکو که در مدت شش ماه اخیر و علیرغم عدم دریافت مطالباتش واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده، بعد از اینکه با سوالی درباره دریافتی و مطالباتش مواجه شد با اعلام اینکه هیچگاه خواستار صحبت درباره مسائل مالی و خصوصی‌اش با باشگاه در رسانه نیست، نسبت به کسی که این خبر را در اختیار رسانه قرار داده واکنش نشان داد و اعلام کرد کسانی که این اتفاق را رقم زده‌اند باید اخراج شوند.

موضوعی که به نظر می‌رسد در صورت تغییرات مدیریتی در این باشگاه با تغییراتی در این بخش که باعث خروج اخبار خصوصی باشگاه شده نیز همراه شود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/610817

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها