چهارشنبه 1397/12/01

سرپرست سازمان تامین اجتماعی منصوب شد + سند

  • کد خبر: ۶۱۰۴۷۵
  • تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۱ ق.ظ
  • مرجع خبر: مشرق
  • گروه خبر: اقتصادی
با حکم وزیر کار محسنی بندپی، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی شد.
محسنی <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> بندپی
</a> نمایه

حکم سرپرست ی دکتر محسنی بندپی برای سرپرست ی سازمان تامین اجتماعی صادر شد و به این وسیله به شایعات دیروز مبنی بر سرپرست ی گزینه هایی از وزارت بهداشت پایان داده شد.

بیشتر بخوانید:

روحانی درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

نوربخش و تاج‌الدین درگذشتند

 متن حکم به شرح زیر است:

 جناب آقای انوشیروان مسحنی بندپی

ضمن تقاضای علو درجات از درگاه خداوند ممنان برای جناب آقای دکتر سید تقی نوربخش، ریاست فقید سازمان تأمین اجتماعی، یار صدیقی که در حال انجام وظیفه خطیرش از میان ما رفت و به لقاء حق پیوست، بر اساس اختیارات حاصل از اساسنامه مصوب سازمان خصوصاً  تبصره ذیلماده 14 آن اساسنامه ، به موجب این حکم جنابعالی را که به حمدالله از صلاحیت علمی و مدیریتی و تجربی والا برخوردارید به سمت سرپرست ی سازمان، تامین اجتماعی منصوب  می کنم.

 اطمینان دارم با حضور شما و همکاری همه اعضاء هیات مدیرهف روند خدمتگزاری سازمان تامین اجتماعی همچنان و به لطف الهی با شتاب در خور و شایسته استمرار خواهد یافت. از درگاه خداوند متعال، توفیق روزافزون حضرتعالی را در خدمت راه به مردم شریف کشورمان، نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید در ظل توجهات حضرت ولیعصر مسئلت می نماییم.

 محمد شریعتمداری

وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/610475

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها