شنبه 1397/11/27

صوفی: اصلاح طلبان لیست حداقلی ارائه ندهند

  • کد خبر: ۶۱۰۰۸۰
  • تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰ ق.ظ
  • مرجع خبر: برترین ها
  • گروه خبر: سیاسی
دبیر کل حزب پیشرو اصلاحات اظهار کرد: معتقدم اصلاح طلبان هیچ‌گاه نباید در انتخابات لیست حداقلی ارایه دهند، باید موانع برداشته شود تا بتوانیم کاندیدای حداکثری خود را معرفی کنیم.

 دبیر کل حزب پیشرو اصلاحات اظهار کرد: معتقدم اصلاح طلبان هیچ‌گاه نباید در انتخابات لیست حداقلی ارایه دهند، باید موانع برداشته شود تا بتوانیم کاندیدای حداکثری خود را معرفی کنیم.

علی صوفی در نشست خبری با اصحاب رسانه به بیان آخرین وضعیت انتخاب استانداران از سوی دولت تدبیر و امید اشاره و گفت: متاسفانه جایگاه استانداران پس از دوره احمدی نژاد فراموش شده و هنوز جا نیفتاده است اما باید بدانیم استاندار ماموریت بخشی ندارد.

وی با بیان این مطلب که استاندار نظارت عالی بر همه دستگاه های اجرایی دارد، تصریح کرد: استاندار نماینده عالی دولت است و مسئول امنیت استان است.

دبیر کل حزب پیشرو اصلاحات در پاسخ به این سوال که آیا دوستان اصلاح‌طلب شما پس از فتنه 88؛ دست به عذر خواهی از ملت ایران و نظانم جمهوری اسلامی زدند؟، عنوان کرد: خیر، مگر چه کرده‌اند که بخواهند عذرخواهی کنند.

وی در ادامه نشست خبری خود به فعالیت حزب «پیش روی اصلاحات» اشاره و بیان کرد: حزب پیشرو اصلاحات از سال 76 پایه‌گذاری شد اما در زمان احمدی نژاد نتوانست مراحل قانونی را برای تبدیل شدن به یک حزب شناسنامه دار را بگیرد اما در دولت روحانی مجوزهای لازم برای فعالیت های رسمی این حزب اخذ شد.

صوفی با تاکید بر اینکه این حزب به هیچ عنوان وابستگی حاکمیتی ندارد ادامه داد: با وجود اینکه نمایندگان مجلس را احزاب به مجلس می‌فرستند اما متاسفانه سال هاست که شاهد هستیم مجلس ما حزبی نیست.

وی ادامه داد: باید در راستای فرهنگ سازی برای انجام کارهای تشکیلاتی و حزبی اقدامات موثرتری را انجام دهیم تا حزب جایگاه خود را در جامعه پیدا کرده و ما نیز وظیفه داریم در این راستا زمینه را برای رشد جوانان و ورود آنان به قدرت را مهیا کنیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/610080

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها