چهارشنبه 1398/02/04
قهرمان پرورش اندام اصفهانی به قتل رسید + عکس

قهرمان پرورش اندام اصفهانی به قتل رسید + عکس

  • کد خبر: ۶۰۹۲۹۲
  • تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: نمناک
  • گروه خبر: حوادث
ایمان رحیم پور قهرمان پرورش اندام و عضو سابق تیم ملی با اصابت گلوله به قتل رسید.
قهرمان پرورش اندام اصفهانی به قتل رسید + عکس

دبیر هیأت پرورش اندام اصفهان به قتل رسیدن عضو سابق تیم ملی را تایید کرد.قهرمان پرورش اندام

قهرمان پرورش اندام

روز گذشته ایمان رحیم پور قهرمان پرورش اندام و عضو سابق تیم ملی با اصابت گلوله به قتل رسید.

رحیم پور مقام سوم جهان در مسابقات هندوستان و دارنده مدال در مسابقات بین المللی دبی بوده است؛ این دومین قتل در خانواده پرورش اندام اصفهان است که در دوسال اخیر رخ داده است، محسن مکتوبیان نیز سال گذشته به دست پدر همسر خود به قتل رسید.

مجتبی محمدی دبیر هیأت پرورش اندام اصفهان در گفت وگو با فارس در خصوص قتل رحیم پور اذعان داشت:روز گذشته حوالی ساعت 5 بعد از ظهر سه نفر وارد اسطبل شخصی رحیم پور واقع در رحمت آباد شده اند و با شلیک چهار گلوله وی را به قتل رساندند.

وی ادامه داد:پس از این اتفاقات سریعا وی را به بیمارستان شهید مطهری فولاد شهر منتقل کردند اما متأسفانه رحیم پور جان خود را از دست داد و تا این لحظه اطلاعات بیشتری از شرح این ماجرا به دست نیامده است.

محمدی خاطر نشان کرد:پیکر وی صبح امروز از درب منزل مرحوم تا باشگاه شخصی وی واقع در خیابان هزارجریب تشییع می شود پس از آن در قطعه نام آوران باغ رضوان دفن خواهد شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/609292

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها