شنبه 1398/01/31
جدیدترین اکسسوری‌های زنانه برای پاییز ۲۰۱۸

جدیدترین اکسسوری‌های زنانه برای پاییز ۲۰۱۸

اکسسسوری‌ها یکی از ملزومات هر استایلی به شمار می‌روند. در واقع هیچ تیپی بدون اکسسوری کامل نمی‌شود. اما چیزی که اهمیت دارد، انتخاب درست آن‌ها می‌باشد. همانطور که شما می‌توانید به کمک اکسسوری بر جذابیت ظاهرتان بیافزایید، به همان نسبت هم می‌توانید با انتخابی اشتباه، نتیجه‌ای عکس بگیرید.
 جدیدترین اکسسوری‌های زنانه برای پاییز ۲۰۱۸ اکسسسوری ها یکی از ملزومات هر استایلی به شمار می روند. در واقع هیچ تیپی بدون اکسسوری کامل نمی شود. اما چیزی که اهمیت دارد، انتخاب درست آنها می باشد. همانطور که شما می توانید به کمک اکسسوری بر جذابیت ظاهرتان بیافزایید، به همان نسبت هم می توانید با انتخابی اشتباه، نتیجه ای عکس بگیرید.

بنابراین آنچه اهمیت دارد این است که بدانید چه اکسسوری را انتخاب کنید. در این مطلب جدیدترین اکسسوری های زنانه را که در برترین هفته های مد و فشن جهان به نمایش در آمده اند و تبدیل به مد سال شده اند، برایتان آورده ایم.

کفش

کفش بنفش

همانطور که می داند رنگ سال 2018، بنفش است. اگر فکر کنید که این رنگ تنها برای لباس مناسب است، با دیدن کفش های بنفش رنگ حتما نظرتان عوض خواهد شد. فرقی نمی کند که نیم بوت ، کفش پاشنه بلند، اسنیکر یا حتی کفش تخت به پا دارید، با پوشیدن کفش ی به رنگ بنفش، تمام توجهات را به سمت پاهایتان جلب خواهید کرد. برای ست کردن لباس تان با این رنگ کفش ، رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی، طوسی.. بهترین انتخاب هستند اما شما می توانید کمی آزادانه تر عمل کنید و لباس های رنگی هم به گزینه هایتان بیافزایید.

پاشنه های متفاوت

تنها رنگ ها نیستند که به کفش های شما جذابیت می دهند، شما می توانید با انتخاب کفش ی که پاشنه هایی متفاوت دارد نیز به استایل تان تنوع و زیبایی دهید. در این فصل، طراحان به پاشنه کفش ها توجه خاصی کرده اند. آنها تصمیم گرفتند که پاشنه ها را از حالت ساده در آورند و با اضافه کردن کمی جزییات به آن، جذاب ترشان کنند. با پوشیدن کفش هایی با پاشنه های چند ضلعی، گرد، شیشه ای و... جذابیت استایل تان را دو برابر کنید.

اسنیکرهای فوتوریسم

سالیان سال بود که تغییرات اساسی در ظاهر اسنیکرها رخ نداده بود اما با آمدن اسنیکرهای فوتوریسم، انقلابی در این صنعت به پا شد. اگر اسنیکرهای این فصل را با مدل های قدیمی تر مقایسه کنید، خواهید دید که ظاهر آنها خشن تر، بزرگ تر و حتی رنگی تر شده است. از این رو، بد نیست کمی از کفش های ظریف خود دور شوید و کفش هایی که بیشتر شبیه به کفش های آدم فضایی هاست را امتحان کنید.

بوت های پوست ماری

یکی از ترندهای پاییز و زمستان امسال، طرح های حیوانی مانند پوست ماری یا پلنگی ست که روی اکسسوری های چون بوت های زنانه نیز دیده می شود. اگر به فشن شوهای میلان، نیویورک یا پاریس نگاهی بیاندازید، خواهید دید که بوت های پوست ماری جایگاه ویژه ای را در این صنعت باز کرده اند. اگر شما هم دوست دارید در این فصل سال با مد روز پیش روید، به دنبال این مدل بوت ها باشید.

 


کیف

کیف های نقلی

اگر به کیف هایی که در فشن شوها به نمایش در آمده دقت کرده باشید، خواهید فهمید که سایز کیف ها به مراتب کوچک تر از قبل شده است. دیگر خبری از کیف های بزرگ نیست، بلکه کیف های کوچک و جمع و جور هستند که جایگاه خود را در میان طراحان مد باز کرده اند. این کیف ها ظرافت و زیبایی خاصی دارند، از این رو شما نمی توانید بیشتر از یک تلفن همراه تان را در آن جای دهید. اگر چه این کیف ها خیلی کاربردی نیستند اما آنقدر جذابیت دارند که به زیبایی اش می ارزد.

کیف حصیری

کیف های نقلی تنها ترندهای کیف این فصل نیستند، بلکه شما کیف های حصیری هم جزو مدهای سال خواهید دید. این کیف ها در مدل های مختلفی تولید و روانه بازار شده اند. با به دست گرفتن آنها ظاهرتان را از حالت یکنواخت و کسل کننده در خواهید آورد.

کیف های شیشه ای

یکی دیگر از ترندهای امسال، کیف های شیشه ای اند. این کیف ها به این دلیل شیشه ای نامگذاری شده اند که می توان داخل شان را مشاهده کرد. در واقع جنس این کیف ها از پلاستیک بوده و خوبی اش آن است که شما می توانید درون آنها را بیینید و خیلی راحت لوازم مورد نیازتان را پیدا کنید.


جواهرات مرواریدی

مروارید یکی از اکسسوری هایی ست که هیچگاه از مد نمی افتد. امسال نیز می توان این ترند را در صنعت مد و فشن مشاهده کرد. البته دیگر خبری از مدل های قدیمی نیست، بلکه جواهرات مروارید نشان ظاهری مدرن تر به خود گرفتند. نه تنها گردبند و گوشواره مروارید، بلکه اکسسوری های موی جذابی را در کلکسیون های امسالی که روانه بازار شده اند، مشاهده خواهید کرد.


عینک آفتابی زاویه دار

در این فصل از سال، شاهد عینک آفتابی های بولدتر و جسورانه تری هستیم. در واقع عینک های زاویه دار، جای عینک های گرد و بیضی شکل را گرفته اند. از شکل های مربعی گرفته تا مستطیلی و چند ضلعی... تنوع زیادی در این مدل عینک های آفتابی جدید وجود دارد. این مدل عینک ها به ظاهر شما جذابیت خاصی می بخشد، تنها کافی ست کمی جسورانه تر عمل کنید.


دستمال کیف

شاید این مد به ذهن تان هم نرسیده باشد اما این بار به جای گردن، دستمال ها را روی کیف های زنانه مشاهده خواهید کرد. خوبی این مد آن است که شما می توانید با یک گره زدن ساده، کیف هایتان را از حالت سادگی دور کنید و به آنها تنوع خاصی دهید. اگر می خواهید با مد روز پیش روید، از دستمال های طرحدار و رنگی استفاده کنید.


 

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/606979

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها