جمعه 1398/02/06

بارسلونا بدون مسی هم قدرتمند است

  • کد خبر: ۶۰۶۴۸۰
  • تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر، بارسلونا بدون حضور لیونل مسی را نیز تیمی قدرتمند توصیف کرد.
لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر، بارسلونا بدون حضور لیونل مسی را نیز تیمی قدرتمند توصیف کرد.

فردا شب بارسلونا در خانه میزبان اینتر است و لیونل مسی به دلیل مصدومیت از ناحیه دست در این دیدار مهم در لیگ قهرمانان غایب خواهد بود.

بارسلونا بدون مسی هم قدرتمند است

اسپالتی گفت: در هر مقطعی با توجه به ترکیب فوق العاده ای که بارسلونا در اختیار دارد با آنها بازی کنید، با یکی از قوی ترین تیم های دنیا مواجه شده اید و آنها در نوکمپ بخت اول کسب پیروزی هستند. ما نباید مغرور باشیم اما با توجه به فرم خوب فعلی باید با اعتماد به نفس به مصاف بارسلونا برویم. ما باید آنچه را که در چند بازی گذشته انجام دادیم را تکرار کنیم و همواره با تواضع برابر رقبا بازی کنیم.

حتی اگر جانشین مسی در تلاش برای نشان دادن توانایی هایش باشد، مسی بازیکن متفاوتی است. وقتی فکر می کنید همه چیز را شناسایی کرده اید، مسی رفتاری متفاوت ارائه می دهد.

بدون حضور مسی حدس زدن ترکیب والورده دشوار است اما او احتمالا از ترکیب 3-4-4 استفاده خواهد کرد زیرا او بازیکنانی مانند رافینیا را در اختیار دارد که می توانند بین خطوط حرکت کنند. احتمالا با حضور مسی شاهد بارسای قدرتمندتری بودیم اما حریف ما بدون مسی نیز گزینه های بسیار خوبی در اختیار دارد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/606480

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها