جمعه 1398/02/06

سر شیر نفت خام در بورس داخلی باز شد

مدیرعامل سمات گفت: هر خریداری می‌تواند در روز عرضه اولیه نفت خام، بورس انرژی حضور یابد و هیچ مشکلی در اطلاعیه عرضه وجود ندارد.

حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه اوراق بهادار با بیان اینکه هنوز برای متقاضیان احتمالی عرضه نفت خام سبک ایران در بورس انرژی نمی‌توان جزئیاتی را اعلام کرد، گفت: برخلاف برخی انتقادها، اطلاعیه عرضه نفت خام در بورس انرژی قابلیت عملیاتی داشته و امکان حضور هر خریداری در این معامله وجود دارد.

قاچاق <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> نفت 
</a>

تا کمتر از شش روز دیگر در حالی نخستین محموله یک میلیون بشکه‌ای نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی عرضه می‌شود که برخی کارشناسان بازار سرمایه معتقدند ابهام در نحوره به کارگیری و صادرات نفت خام پس از معامله احتمالی در بورس انرژی و همچنین اطلاعیه منحصر به فرد عرضه این محموله باعث شده تا شک و تردیدها نسبت به میزان موفقیت عرضه اولیه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در روز ششم آبان‌ماه امسال افزایش یابد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/606397

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها