جمعه 1398/02/06

شفر، برگ برنده استقلال را رو کرد!

  • کد خبر: ۶۰۶۳۸۹
  • تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
پیشکسوت آبی پوشان گفت: شفر به نظم تیمی و تیم ورک اعتقاد دارد و کاری به نام‌ها ندارد و ترجیح می‌دهد از بهترین‌ها و آماده ترین‌ها در ترکیب تیمش استفاده کند.
شفر، برگ برنده استقلال را رو کرد! عبدالعلی چنگیز در خصوص عملکرد استقلال در این فصل اظهار داشت: میدان دادن به جوانان مستعد و پرانرژی را باید به فال نیک گرفت و امید است شفر با پتانسیل خوبی که دارد بتواند در راه بالندگی بیشتر استقلال تلاش کند.

وی  افزود: مربیانی مثل شفر به دیسیپلین و نظم اهمیت می‌دهند و به «اسم»ها کار ندارند. شفر به «تیم ورک» بیشتر اعتقاد دارد. لذا نگاه ویژه او به جوانانی همچون صیاد منش، قائدی، حسین حسینی و امثالهم قابل تحسین است و هماهنگ شدن این نفرات با بازیکنان آبدیده‌تر استقلال را به بلوغ تاکتیکی و روانی نزدیک تر خواهد کرد.

چنگیز بیان داشت: از اینها که بگذریم  باید به یک نکته مهم نیز اشاره کنم. واقعیت این است که استقلال در خط آتش شتابزده نشان می دهد و مهاجمان در زدن ضربات آخر عجله می کنند. باتوجه به بازیهای سخت آتی بخصوص دیدار حساس با سپاهان، خط حمله استقلال باید بیش از پیش هوشیار تر باشد و تلاش وافر دیگران را براحتی از کف ندهند.

پیشکسوت آبی پوشان در پایان اظهار داشت: پیروزی های اخیر ضریب انگیزه وخودباوری استقلال را مضاعف کرده و امید است که اندیشه های شفر و تلاش بیشتر بازیکنان در خطوط سه گانه بتواند قطار این تیم را بر ریل موفقیت قرار دهد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/606389

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها