جمعه 1398/02/06

سیتی 5 – 0 برنلی؛ تیم پپ ترک عادت نمی کند

  • کد خبر: ۶۰۵۷۶۳
  • تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
سیتی موفق شد با ارائه یک نمایش زیبای دیگر با 5 گل برنلی را شکست دهد.
سیتی 5 – 0 برنلی؛ تیم پپ ترک عادت نمی کند

 بعد از تساوی در خانه لیورپول، سیتیزن ها یک بار دیگر روی نوار پیروزی قدم برداشته و موفق شدند با یک نمایش فوق العاده، با 5 گل برنلی را در استادیوم اتحاد مغلوب کنند.

 

سیتیزن ها بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی روی پاس محرز و ضربه دیدنی آگوئرو می توانستند به گل برسد اما جو هارت عکس العمل زیبایی نشان داد.

 

 

اما در دقیقه 18 سیتی به گل رسید. روی حرکت انفرادی سانه، داوید سیلوا در محوطه صاحب فرصت شد و ارسال عرضی او با ضربه تمام کننده آگوئرو همراه بود تا سیتی با یک گل از برنلی پیش افتد.

 

در دقیقه 29 آگوئرو از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد که مدافعان برنلی ایستادگی کردند اما روی ریباند، شوت داوید سیلوا با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

در اواخر نیمه اول نفوذ ریاض محرز از سمت راست منجر به خلق موقعیت شد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه برنلی به بیرون رفت تا 45 دقیقه نخست با برتری 0-1 سیتی به پایان برسد.

 

 

سیتیرن ها نیمه دوم را هجومی شروع کردند و در دقیقه 53 به گل دوم هم رسیدند. با متوقف شدن لروی سانه در محوطه، سیتی صاحب یک پنالتی شد که برناردو سیلوا موفق شد آن را تبدیل به گل کند.

 

حملات تیم گواردیولا ادامه یافت و در دقیقه 57 این بار فرناندینیو با یک ضربه محکم از پشت محوطه به گوشه دروازه، زننده گل سوم منچسترسیتی در خانه لقب گرفت.

 

 

 

در دقیقه 66 سرخیو آگوئرو آماده بهترین فرصت را برای زدن گل چهارم داشت اما ضربه او با مهار زیبای جو هارت همراه بود.

 

حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 83 به گل چهارم هم دست یافت. ریاض محرز گوشه محوطه صاحب فرصت شده و با پای چپ موفق شد دروازه برنلی را باز کند.

 

اما این پایان کار نبود و در اوقات اضافی سانه موفق شد روی ارسال مندی گل پنجم را نیز به ثمر برساند تا سیتی در نهایت 0-5 حریف نگون بخت خود را بدرقه کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/605763

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها