چهارشنبه 1398/02/04

نکو به خاطر پنالتی دقیقه۹۶ به سیم‌آخر زد

  • کد خبر: ۶۰۵۵۷۶
  • تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی نساجی قائمشهر هم پس از دیدار مقابل سپاهان به داوری اعتراض گفت.

جواد نکونام پس از بازی به داوری به شدت اعتراض کرد. او درباره پنالتی ای که در دقیقه 96 برای سپاهان گرفته شد گفت: این پنالتی خیلی برای ما عجیب بود. من نمی گویم اشتباهات عمدی است ولی چرا اشتباهات سهوی فقط به ضرر ما اتفاق می افتد. در شش بازی امتیاز از دست ما رفته. بازی تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال و حالا هم سپاهان. 

سرمربی نساجی قائمشهر در ادامه افزود: می خواستند روحیه پرسپولیس قبل از بازی با السد خراب نشود آن اتفاق ها افتاد. بازی استقلال هم می خواستند روحیه استقلال قبل دربی خراب نشود. بازی تراکتورسازی هم باز پنالتی گرفتند. در بازی با فولاد که اصلا عجیب ترین پنالتی را گرفتند. بازی پارس جنوبی گل سالم ما را در دقیقه 82 نپذیرفتند. نمی دانیم جواب هوادارها را چه بدهیم. صبر هوادار نساجی لبریز شده. ما دیگر نمی خواهیم آدم خوب ماجرا باشیم. 

نکونام درباره دیدار با سپاهان که در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد و در دقیقه 96 یک پنالتی به ضرر نساجی گرفته شد گفت: در این بازی هم داور یک پنالتی صددرصد برای ما نگرفت و پنالتی آنها هم که اصلا پنالتی نبود. در یک صحنه بازیکن آنها تکل خشن زده که حتی داور می توانست کارت قرمز بدهد اما به بازیکن ما کارت زرد داد. یک خطای سه و چهار هم یک خطای صددرصد روی بازیکن ما بود که داور حتی کارت زرد هم نشان نداد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/605576

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها