جمعه 1398/02/06

خنکدار به نیمه نهایی صعود کرد/ فرجی حذف شد

  • کد خبر: ۶۰۵۲۳۲
  • تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: دانشجو
  • گروه خبر: ورزشی
رقابت‌های کاراته در سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان با صعود نماینده تیم بانوان به مرحله نیمه نهایی و حذف نماینده تیم پسران آغاز شد.
این دوره از عصر امروز به وقت تهران به میزبانی آرژانتین در بوینس آیرس آغاز شد. در نخستین روز مبارزات کاراته ، مبارزات اوزان ۵۳- و ۵۹- دختران و ۶۱- کیلوگرم پسران امروز چهارشنبه ۲۵ مهرماه برگزار برگزار می‌شود.

در وزن ۶۱- کیلوگرم پسران علیرضا فرجی در اولین دیدار ۴ بر صفر مقابل «اساما اداری» از مراکش شکست خورد. وی سپس بر صفر نتیجه را به «ماساکی یامائوکا» از ژاپن واگذار کرد و در ادامه برابر «پدرو پابلو دلاروکا» از گواتمالا یک بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

فاطمه خنکدار در وزن ۵۳- کیلوگرم در اولین دیدار ۶ بر صفر «تانیا باروس» از پرتغال را شکست داد و سپس ۲ بر صفر «آیاکا اوکازاکی» از تایلند را از پیش رو برداشت و لوب کرد و در سومین دیدار مقابل «رینکا تاهاتا» از ژاپن یک بر صفر شکست خورد تا با ۲ پیروزی و یک باخت به دور نیمه نهایی راه یافت.

در ادامه مبارزات امروز در وزن ۵۹-کیلوگرم مبینا حیدری به مصاف رقبای خود می‌رود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/605232

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها