جمعه 1397/12/03

پروژه "ضد بارسلونا" در لاروخا در جریان است؟

  • کد خبر: ۶۰۴۲۸۳
  • تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
لوییس انریکه سرمربی جدید اسپانیا در همان بدو در دست گرفن هدایت لاروخا تغییرات زیادی ایجاد کرده است.
پروژه "ضد بارسلونا" در لاروخا در جریان است؟

 اسپانیا شروع فوق العاده ای با لوییس انریکه داشته و بعد از مغلوب کردن نایب قهرمان جهان با 6 گل، آنها دیشب در خانه ولز نیز 1-4 پیروز شده و روند درخشان خود را ادامه دادند.

 

 

اما دیروز و بعد از 2 سال و 103 روز، برای اولین بار هیچ بازیکنی از بارسلونا در ترکیب اولیه تیم ملی اسپانیا قرار نداشت. پیش از این در تاریخ اول ژوئن 2016 و در مسیر آماده سازی برای جام ملت های اروپای فرانسه، وینسته دل بوسکه در بازی مقابل کره جنوبی چنین کاری را تکرار کرده بود و 2 روز قبل در دیدار بوسنی نیز چنین اتفاقی رخ داده بود که البته دلیل این کار دل بوسکه، استراحت دادن به بازیکنان بارسلونا و سویا برای فینال کوپا دل ری بود.

 

عدم حضور بازیکنان بارسونا در ترکیب اسپانیا در یک بازی رسمی به 12 اوکتبر سال 2015 یعنی تقریبا 3 سال قبل باز می گردد اما لوییس انریکه هم دیشب تصمیم گرفت از هیچکدام از بازیکنان مدافع عنوان قهرمانی لالیگا در ترکیب اصلی استفاده نکند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/604283

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها