جمعه 1397/12/03
کی روش تمرین شاگردانش را از روی سکوهای استادیوم آزادی نظاره کرد

عکس ؛ کی روش به سکوهای آزادی تبعید شد !

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران تمرین صبح امروز شاگردانش را از روی سکوهای استادیوم آزادی نظاره کرد.

صبح امروز تمرینات تیم ملی ایران به منظور آماده سازی برای بازی تدارکاتی با بولیوی در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که حواشی جالب زیادی داشت. از حضور مدافع مصدوم در تمرینات تا حضور خانواده‌ها و البته رضا عنایتی برای تماشای تمرین امروز.اما کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی در اقدامی جالب توجه بر خلاف روزهای گذشته کار امروز شاگردانش را از روی سکوها دنبال و برگزاری آیتم‌های تمرینی را به دستیاران خود واگذار کرد. کارلوس کی‌روش که همیشه به جزییات اهمیت ویژه‌ای می‌دهد با دقت تمرینات شاگردانش را تحت نظر گرفت و نقاط ضعف و قوت تیمش را شناسایی کرد.

جام ملت‌های آسیا برای سرمربی پرتغالی تیم ملی تورنمنت مهمی محسوب می‌شود و به دنبال کسب قهرمانی در آن و اثبات دوباره توانایی خود است. حالا بازیکنان تیم ملی درست چند ماه بعد از جام جهانی که ایران با ارائه یک نمایش خوب جز تیم‌های خوب آسیا لقب گرفت، به دنبال شکستن طلسم ایران در کسب عنوان قهرمانی آسیا بعد از ۴۴ سال هستند.

 تیم ملی ایران

 تیم ملی ایران


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/604273

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها