پنجشنبه 1397/12/02

"تنها زیر باران" در قم رونمایی شد

مهدی زین‌الدین "تنها زیر باران" روایت زندگی شهید مهدی زین‌الدین، به همت مؤسسه فرهنگی حماسه ۱۷ طی مراسمی در خانه موزه شهیدان زین‌الدین در قم رونمایی شد.
"تنها زیر باران" در قم رونمایی شد

منطقه قم، مهدی قربانی - نویسنده "تنها زیر باران" - در این مراسم بیان کرد: کتاب روایت زندگی شهید زین‌الدین ماحصل ۱۰۰ مصاحبه است که ۸۰ درصد کتاب را تولیدی دانست و مابقی از کتاب‌ها و مطالبی که موجود بوده، استفاده شده است.

وی با بیان اینکه این کتاب ادعای جامعیت ندارد، ادامه داد: دوستان و نزدیکان شهید مهدی زین‌الدین ممکن است نواقصی به این کتاب بگیرند، خاطراتی از شهید وجود داشته که در این کتاب ذکر نشده، سعی می‌کنیم در چاپ‌های بعدی نواقص رفع شود.

قربانی افزود: در نگارش کتاب از همراهی و حمایت‌های فکری مدیر کارگاه قصه و رمان حوزه هنری بهره بردیم. تنها زیر باران روایتی از تولد تا شهادت مهدی زین‌الدین است که از زبان خانواده، دوستان و همرزمان شهید روایت می شود.

روایت‌گری دفاع مقدس و ذکر مصیبت اباعبدالله(ع) از دیگر بخش‌های این مراسم بود که در آن خانواده شهیدان زین‌الدین، حاج حسین کاجی از سرداران دوران دفاع مقدس، بی‌طرفان معاون هماهنگ‌کننده سپاه قم، مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، برخی از مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/604059

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها