پنجشنبه 1397/12/02

سعید عبدولی را بگیرید، الحاجی گرو را بدهید!

  • کد خبر: ۶۰۳۹۹۴
  • تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش11
  • گروه خبر: ورزشی
فاکتورهایی که وینفرید شفر این روزها در الحاجی گرو به دنبال آن است، بیشتر در یک کشتی گیر تهاجمی پیدا می شود تا یک مهاجم فوتبال!
نیازی به صبر بیشتر برای شناخت کافی و جا افتادن الحاجی گرو در استقلال تهران نیست! او تمام آزمون های لازم را با مردودی پشت سر گذاشته است و تا ثابت کند که نمونه ای دیگر از الکسی پلیانسکی و پریموف ها و... که جز دردسر برای باشگاه ها هیچ سودی نداشتند، است!

 

گرو در این روزها دیگر صدای حتی خود استقلالی ها اعم از هوادار و پیشکسوت و همبازیان را درآورده است، در ابتدا که منتقدین سخت از او انتقاد می کردند مدیران وقت آبی ها موضع های تند و سختی را علیه افراد می گرفتند و مدعی  می شدند که جریانی قصد دارد باشگاه را تضعیف کند و نسبت به عملکرد موفقشان واکنش نشان دهد! گفته هایی که هزاران کیلومتر با حقیقت فاصله داشت.

 

 

حقیقت این بود که آنها نمی خواستند زودتر از زمان مد نظرشان دستشان را رو شده ببینند؛ اما گرو و نمایش های عجیبش بلای جانشان شد تا پس از هجوم هواداران و فریاد های اعتراضشان نسبت به این خرید، آنها با تکرار چندین اشتباه رفتنی شوند و الحاجی بماند و چارچوب های خالی که پایش حتی قدرت هدایت توپ به دروازه را نداشت!

 

در این میان وینفرید شفر هم تقصیر کمتری نسبت به مدیران گذشته باشگاه ندارد! او مسئول فنی باشگاه است، او می توانست این خرید را رد کند و خیلی زود اتفاقات پشت پرده را لو بدهد، اتفاقاتی که حسن روشن و دیگر پیشکسوت های استقلال مدعی شده اند به وسلیه دلال ها کارگردانی شده است تا پای گرو به استقلال باز شود؛ امروز مدیران سابق باشگاه کجا هستند؟ شفر مانده و حوض اش! او اشتباهی را مرتکب شده است که برانکو در قبال آن دو اوکراینی غیر قابل پذیرش مرتکب شد، ایوانکوویچ تا روزهای آخر به دنبال پوشاندن اشتباهات فاحش مدیران مدعی بود که او با آزادی عمل آنها را انتخاب کرده است و به هیچ عنوان آنها تحمیلی نبوده اند؛  مهم نبود برانکو چه می گفت، مهم این بود که گوش های هواداران راست را از دروغ به خوبی تشخیص می داد.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> الحاجی گرو
</a> و وینفرید شفر
الحاجی گرو و وینفرید شفر

 

امروز هم شفر همان اشتباه را کرده و همچنان می کند! او در کمال ناباوری از الحاجی گرو ابراز رضایت می کند و مدعی می شود که این بازیکن تنومند به خوبی می تواند در برابر مدافعین بدن بگذارد و و ضربه سر بزند و قوای بدنی فوق العاده ای دارد! جملاتی که خود او در هنگام بیانش احتمالا احساس شرم می کند، چرا که می داند این گفته ها ذره ای حقیقت ندارد! چرا که چنین بازیکنی در زمین فوتبال چه کاری برای انجام دادن دارد؟ او با توپ برخوردی نخواهد داشت و در تشک های کشتی موفق تر خواهد بود!

 

پیشنهادی ویژه می توان به شفر کرد، اگر او قدرت و هجوم به مدافعین و آدرنالین بالا می خواهد، سعید عبدولی کشتی گیر فرنگی کار تیم ملی ایران می تواند در نوک خط حمله برایش بسیار کارآمد باشد، او از گرو فاکتور های بهتر و قدرتمندانه تری در برخورد و بدن گذاشتن و سر زدن دارد! اصلا او می تواند رضا یزدانی را در پست هافبک میانی به خدمت بگیرد تا هر بازیکنی بخواهد بازی درگیرانه را در دستور کار قرار بدهد، با یک زیرگیری در حالت سرپا همه را ضربه فنی کند! اصلا شفر مربی فوتبال است؟ یا کشتی؟!


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/603994

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها