جمعه 1397/12/03

رکود بازار خودرو، به امید ارزانی بیشتر

نایب رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران اتومبیل و فروشندگان اتومبیل تهران از رکود در این بازار و کاهش چشمگیر معاملات خبر داد.


نایب رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران اتومبیل و فروشندگان اتومبیل تهران از رکود در این بازار و کاهش چشمگیر معاملات خبر داد.
غلامحسین قاسمیان با بیان این مطلب افزود: در حال حاضر تا زمان به ثبات رسیدن قیمت دلار و باقی ماندن در قیمتی مشخص برای یک هفته، وضعیت بازار خودرو نامشخص خواهد بود.
وی ادامه داد: در حال حاضر با کاهش قیمت دلار همه تبدیل به فروشنده شده اند اما خریداری وجود ندارد زیرا تصور کاهش بیشتر قیمت ها وجود دارد بنابراین در انتظار برای ارزانی بیشتر هستند.

نایب رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران اتومبیل و فروشندگان اتومبیل تهران با تاکید بر این که در حال حاضر بازار نیازمند عرضه از سوی دو خودروساز اصلی است، گفت: با عرضه بیشتر از سوی خودروسازان شاهد بازگشت آرامش و کنترل تقاضا خواهیم بود بر این اساس نیاز فعلی بازار عرضه بیشتر است.
قاسمیان تصریح کرد: با وجود کاهش نرخ دلار ریزش قیمتی که انتظار داشت محقق نشد که این امر به دلیل کمبود عرضه بود و اگر عرضه به میزان تقاضا انجام شده بود در حال حاضر شاهد ریزش بیشتر قیمت ها در بازار بودیم.
وی ثبات نرخ ارز و عرضه بیشتر را راهکار بهبود بازار خودرو اعلام و اظهار کرد: هم اکنون رکود در بازار حکمفرماست و خریداری و فروشنده ای دیده نمی شود در برخی موارد که فروشنده وجود دارد، خریدار نیز به امید ارزان شدن خودروها از خرید ممانعت می کند که این امر به رکود بازار دامن می زند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/603462

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها