جمعه 1397/12/03

تکذیب حمله خونین پس از دربی

درحالیکه شب گذشته یکی از رسانه های رسمی کشور خبر از حمله خونین به چندین تماشاگر در در شرقی ورزشگاه داده بود، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت این موضوع را تکذیب کرد.

درحالیکه شب گذشته یکی از رسانه های رسمی کشور خبر از حمله خونین به چندین تماشاگر در در شرقی ورزشگاه داده بود، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت این موضوع را تکذیب کرد.
سرهنگ کیوان ظهری ، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: حمله به تماشاگران دربی پس از اتمام مسابقه کذب محض است و این خبرکه در برخی رسانه‌ها منتشر شده است صحت ندارد، چرا که تمامی نیروهای مستقر در ورزشگاه آزادی به صورت آماده باش در حال انجام ماموریت بودند و تا کنون هیچ گزارشی در این خصوص به ما اعلام نشده است.

وی افزود: تیم عملیاتی کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان که برگزاری امنیت اطراف ورزشگاه بر عهده آنها بود حین برگزاری مسابقه یک سارق خودرو که قصد سرقت لوازم داخل خودرو های پارک شده در پارکینگ ورزشگاه را داشت شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ ظهیری گفت: ماموران طی بازرسی‎ها و گشت زنی در اطراف ورزشگاه در زمان برگزاری بازی دربی موفق به شناسایی و دستگیری ۹ سارق و جیب بر که در محوطه ورزشگاه در حال پرسه زنی بودند، شدند.

وی افزود: تعداد ۷ عدد گوشی تلفن همراه در زمان دستگیری جیب برها و بازرسی بدنی از آنها کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران در انتها گفت: از تمامی رسانه‌ها تقاضا دارم که قبل از اطلاع از صحت اخبار اقدام به رسانه ای کردن مطالب نکنند چرا که این موضوع باعث تشویش اذهان عمومی و برهم زدن نظم جامعه را شامل می‌شود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/601775

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها