شنبه 1397/12/04

حادثه اهواز، مایه شرمساری غربی‌ها

  • کد خبر: ۶۰۰۹۹۷
  • تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: سیاسی
دستگاه‌های امنیتی و قضایی کشور پیرو دستورات اکید رهبر معظم انقلاب به پیگیری فوری جهت شناسایی عوامل مزدور حادثه تروریستی اهواز اقدام کنند تا عاملان این حادثه خباثت‌آلود هر چه زودتر در محکمه عدل‌الهی به اشد مجازات محکوم شوند.
 حادثه اهواز، مایه شرمساری غربی‌ها

آیت الله دکتر سید هاشم بطحایی گلپایگانی* 

در پی حوادث خونین و ناجوانمردانه عوامل فریب خورده و منافقان کوردل که منجر به شهادت عده ای از افراد بیگناه و کودکی خردسال و مجروح شدن تعداد کثیری از مردم شهید پرور خوزستان غیرتمند گردید، ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های شهدای این حادثه، این اقدام ننگین را مایه شرمساری دولت های غربی می دانم و تاکید می کنم ایران اسلامی قریب به چهل سال خود قربانی تروریسم بین المللی بوده و بر خلاف ادعای برخی کشورهای ظلم ستیز، ما کشوری صلح طلب و برخوردار از حس انسانیت و نوع دوستی هستیم.

دستگاههای امنیتی و قضایی کشور پیرو دستورات اکید رهبر معظم انقلاب به پیگیری فوری جهت شناسایی عوامل مزدور چه در داخل و چه در خارج از کشور اقدام کنند تا عاملان این حادثه خباثت آلود هر چه زودتر در محکمه عدل الهی به اشد مجازات محکوم شوند. 

ضمن تقدیر از صبر و متانت ملت غیور اهواز و سایر اقوام منطقه خوزستان، آنان را در این شرایط حساس کشور به وحدت و وفاق و همدلی در سایه تبعیت از مقام رهبری با هدف اقتدار نظام اسلامی دعوت نموده تا ایستادگی و پایداری ملت ایران بتواند توطئه خفت بار عوامل مزدور را خنثی نماید.

*عضو مجلس خبرگان رهبری


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/600997

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها