شنبه 1397/12/04

واکنش محسن رضایی به حادثه تروریستی اهواز

  • کد خبر: ۶۰۰۷۰۸
  • تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: سیاسی
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پیامی تاکید کرد: تروریست‌ها در سالروز حمله صدام به ایران، با کشتار مردم، جشن خون گرفتند، ما جشن آن‌ها را به عزایی پشیمان کننده‌تر از عقوبت صدام و داعش تبدیل خواهیم کرد.
 واکنش محسن رضایی به حادثه تروریستی اهواز محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی حمله تروریست ی به مردم اهواز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تروریست ‌ها در سالروز حمله صدام به ایران، با کشتار مردم، جشن خون گرفتند. ما جشن آن‌ها را به عزایی پشیمان کننده‌تر از عقوبت صدام و داعش تبدیل خواهیم کرد.

رضایی تاکید کرده است: از وزارت‌خارجه انتظار می‌رود در اسرع وقت از کشور‌هایی که تروریست ‌ها در آنند، تحویل آن‌ها را بخواهد و به آن کشور‌ها اطلاع دهد که عواقب هر نوع تأخیر به عهده آنهاست.

وی همچنین در پیامی توئیتری در پاسخ به حمایت آشکار مشاور ولیعهد ابوظبی از تروریست ‌ها نوشت: مشاور بی‌خرد و خود فروخته ولیعهد ابوظبی با نقض آشکار قوانین بین‌الملل بر دخالت بیگانگان در حادثه تروریست ی اهواز صحه گذاشت. پشیمانی سختی در انتظار اوست.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/600708

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها