شنبه 1397/12/04

بررسی استیضاح وزیر صنعت در هفته جاری

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی استیضاح وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت در جلسه این هفته کمیسیون متبوعش خبر داد.
حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌ اظهار داشت: با توجه به اعلام آقای یوسف‌نژاد،‌ قاعدتا طرح استیضاح محمد شریعتمداری وزیر صنعت ،‌ معدن و تجارت در جلسه این هفته کمیسیون صنایع بررسی می‌شود.

وی افزود:‌ بنابر آخرین اطلاعاتی که بنده دارم،‌ طرح استیضاح شریعمتداری با 80 امضای نمایندگان تقدیم هیأت رئیسه شده است و بر این اساس کمیسیون صنایع به عنوان کمیسیون اصلی، باید این طرح را بررسی کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: با بررسی شدن این طرح حداقل دو جلسه در کمیسیون موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ البته جلسه‌ای هم با حضور وزیر برگزار شده و ضمن آن به دفاعیات خود می‌پردازد.

فولادگر همچنین به موارد اشاره شده در طرح استیضاح شریعتمداری اشاره کرد و گفت: در محورهای استیضاح مسائل و مشکلات موجود در حوزه صنعت،‌ حوزه تولید بحث بازرگانی عنوان شده؛ به هر حال حوزه صنعت،‌ معدن و تجارت حوزه گسترده‌ای است و قاعدتا مشکلات این بخش هم بیشتر است.
 

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/600650

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها