شنبه 1397/12/04

شجاع خلیل زاده: خدا به ما رحم کند

  • کد خبر: ۶۰۰۰۰۷
  • تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش11
  • گروه خبر: ورزشی
شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی پرسپولیس مقابل الدحیل قطر به مشکل کمبود بازیکن سرخپوشان در مرحله نیمه نهایی اشاره کرد.
شجاع خلیل‌زاده درباره پیروزی 3 بر یک پرسپولیس مقابل الدحیل و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: متاسفانه با مشکل کمبود بازیکن مواجه هستیم و برای دیدار مقابل السد هم 3 - 4 بازیکن خود را در اختیار نداریم. امیدوارم خدا به ما رحم کند.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این که هنوز صعود السد به مرحله بعد قطعی نشده، چرا از این تیم به عنوان تیم راه‌یافته به مرحله نیمه نهایی نام برده است، گفت: تا این لحظه السد به مرحله بعد راه‌یافته است. ما هم امیدوار بودیم استقلال به عنوان نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی برسد و با این تیم در نیمه نهایی بازی کنیم. ان‌شاءالله استقلال شرایط بهتری پیدا کند و در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به حمایت هواداران این تیم تصریح کرد: در هیچ استادیومی چنین شور و شوقی میان هواداران نمی‌بینیم به مردم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.

خلیل‌زاده در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت پرسپولیس برای دیدار رفت مرحله نیمه نهایی تنها 12 بازیکن دارد، خاطر نشان کرد: ما مقابل السد 12 بازیکن در اختیار نداریم بلکه 8 بازیکن داریم.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/600007

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها