پنجشنبه 1398/02/05

بررسی وضعیت افشانی در جلسه امروز شورای شهر تهران

  • کد خبر: ۵۹۷۲۶۷
  • تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۹ ق.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: شهری
رئیس شورای شهر تهران گفت: در جلسه امروز صبح وضعیت افشانی شهردار تهران برای ماندن در این نهاد یک بار دیگر مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.
رئیس شورای شهر تهران گفت: در جلسه امروز صبح وضعیت افشانی شهردار تهران برای ماندن در این نهاد یک بار دیگر مورد بحث و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.

محسن هاشمی رفسنجانی در حاشیه برگزاری جلسه امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسه هم‌اندیشی صبح امروز اظهار کرد: در جلسه امروز و با توجه به سوالاتی که اعضای شورای شهر تهران در خصوص روزنامه همشهری داشتند، حاجی مدیر مسئول این روزنامه در این جلسه حاضر شد و نسبت به سئوالات اعضا پاسخ داد.

وی افزود: در ادامه جلسه هم اندیشی امروز صبح بحث ادامه فعالیت اعضای کمیسیون و تثبیت شدن یا تغییرات در کمیسیون‌ها مطرح شد که با توجه به صحبت‌های صورت گرفته پیش‌بینی می‌شود که ۹۰ درصد از کمیسیون‌ها تغییری پیدا نکنند و درباره رؤسای کمیسیون‌ها نیز در نهایت اعضا تصمیم‌گیری خواهند کرد.

هاشمی ادامه داد: نکته بعدی که در جلسه امروز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت بحث سرمایه‌گذاری و استفاده از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی بود که در این زمینه نیز مواردی مطرح شد.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه به بحث بازنشستگی شهردار تهران در جلسه امروز اشاره کرد و گفت: در این جلسه نیز مجموعه نظرات حقوقی و قانونی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و با توجه به صحبت‌های مطرح شده تا این لحظه ارزیابی می‌شود که ادامه کار افشانی در شهرداری منعی نداشته باشد، اما در نهایت ما باید منتظر ابلاغ قانون و در نهایت اجرای آن باشیم.

وی افزود: یکی دیگر از مواردی که در جلسه امروز مورد انتقاد تعدادی از اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت نحوه تهیه گزارش یک ساله کمیسیون‌های شورای شهر تهران بود که برخی از اعضا نسبت به فرآیند تهیه این گزارش و کاهش حجم فعالیت‌های کمیسیون‌ها انتقاداتی را مطرح کردند که البته قرار شد این گزارش نیز مورد تغییر قرار گیرد.

هاشمی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا شما اطلاعی از بریده شدن گوش بچه ۹ ساله و زباله‌گرد در منطقه ۳ دارید، گفت: در این خصوص ما هنوز اطلاعات دقیق و متقنی را پیدا نکرده‌ایم و باید منتظر گزارش شهرداری منطقه ۳ باشیم.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که اگر این اتفاق قطعی باشد شورا چه تصمیمی را در برخورد با مسئولان شهرداری منطقه ۳ خواهد گرفت، گفت: ما نمی‌توانیم بر اساس، اما و اگر‌ها تصمیم‌گیری کنیم و باید منتظر گزارش نهایی باشیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/597267

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها