پنجشنبه 1398/01/29
سردار طلوعی در واکنش به ادعاهای صدرالساداتی:

درآمدم بالاست اما نه ببر خانگی داریم نه پورشه/باشگاه ورزشی و مطب دندانپزشکی منبع درآمد بالایم است نه شهرداری+ مستندات

  • کد خبر: ۵۹۷۰۷۱
  • تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰ ق.ظ
  • گروه خبر: شهری
اخیرا صدرالساداتی با انتشار چند عکس مطلبی با عنوان «زندگی لاکچری سردار طلوعی» منتشر کرده که سعید طلوعی در واکنش به ادعاهای وی ضمن ارائه مستندات، به شکایت از او تاکید کرده است.
درآمدم بالاست اما نه ببر خانگی داریم نه پورشه/باشگاه ورزشی و مطب دندانپزشکی منبع درآمد بالایم است نه شهرداری+ مستندات در عکس های منتشر شده درخصوص سردار طلوعی که جانباز 70 درصد است، خودرویی که گفته شده پورشه است، میهمانی جشن تولد و یک ببر دیده می شود که وی درباره آنها توضیحاتی ارائه کرده است.
1- با توجه به اینکه بنده دندانپزشک هستم و یک باشگاه فرهنگی ورزشی بنام هم دارم، قطعا نمی توان مدعی شد درآمدم آنقدر نیست که بتوانم خودروی پورشه بخرم اما در اینجا توجه به دو نکته لازم است اول اینکه خودرویی که عکس آن منتشر شده است، پورشه نیست و دوم اینکه این خودرو متعلق به بنده یا پسرم نیست بلکه این خودرو در کیش اجاره شده است که مستندات آن موجود است.
2-  جشن تولد گرفتن امری عادی است که اتفاقا توسط افراد خانواده هم عکاسی آن انجام شده است. بسیاری از افراد جامعه میهمانی های مشابه برای تولد فرزندانشان می گیرند.
3- ببری که در عکس دیده می شود، متعلق به باغ وحش کوچکی است که یکی از دوستانم دارد. این باغ وحش در جاده کرج واقع شده و قابل اثبات است.
4- در مورد شائبه آرایشگر فرانسوی هم که مطرح شده، باز هم دروغ پردازی است زیرا این آرایشگر از ارامنه کشور خودمان است و می توان این را ازصحبت هایش متوجه شد.
5- درامد بالای ماهیانه من همان طور که توضیح دادم به دلیل 22سال فعالیتم در مطب دندانپزشکی ام و البته باشگاه ورزشی است که دارم وهیچ ارتباطی به حضورم در شهرداری تهران ندارد.
6- به دلیل دروغ پردازی های صدرالساداتی از او شکایت می کنم.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/597071

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها