چهارشنبه 1398/02/04

دور جدید تحریم‌ها علیه روسیه امروز اجرا می‌شود

دور جدید تحریم‌های آمریکا علیه روسیه امروز اجرایی می‌شود این تحریم‌ها باعث قطع کمک‌های مالی و اعتباری آمریکا به روسیه می‌شود. به موجب قانون کمک خارجی ۱۹۶۱، حمایت از مسکو نیز مگر در مورد کمک‌های اضطراری انسان‌دوستانه، پایان خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، تحریم‌های جدید آمریکا علیه روسیه که در پی اتهام دست داشتن این کشور در مسموم شدن جاسوس پیشین روس در بریتانیا به تصویب رسیده بود، امروز -دوشنبه- اجرایی خواهد شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، تحریم‌های جدید آمریکا علیه مسکو بر تجهیزات و قطعات الکترونیکی دوکاره متمرکز است. در پی این تحریم‌ها، فروش سلاح از آمریکا به روسیه و همچنین تامین مالی تسلیحات و صادرات محصولات حساس امنیت ملی و فناوری ممنوع می‌شود.

این تحریم‌ها همچنین باعث قطع کمک‌های مالی و اعتباری آمریکا به روسیه می‌شود. به موجب قانون کمک خارجی ۱۹۶۱، حمایت از مسکو نیز مگر در مورد کمک‌های اضطراری انسان‌دوستانه، پایان خواهد یافت.

کاخ سفید اعلام کرده که دور جدید تحریم‌هایش علیه روسیه ممکن است به ممنوع شدن پروازهای شرکت هوایی ایرفلوت به آمریکا بینجامد. کاخ سفید اعلام کرده که اعمال دور دوم تحریم‌ها بستگی به رفتارهای مسکو در آینده دارد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/595655

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها