چهارشنبه 1398/02/04

پاسخ شهردار تهران درباره احتمال برکناری اش

  • کد خبر: ۵۹۱۵۹۹
  • تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۲ ق.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: شهری
شهردار تهران با بیان اینکه قانون منع بکارگیری بازنشستگان به مجلس بازگشت داده شده است گفت: بعد از نظر نهایی شورای نگهبان مشخص می‌شود این قانون شامل حال چه کسانی می‌شود.
محمدعلی افشانی در حاشیه بازدید از پروژه تونل و زیرگذر آرش ـ. اسفندیار در جمع خبرنگاران، گفت:‌این پروژه پیشرفت فیزیکی خوبی داشته و هزینه در نظر گرفته شده برای ساخت آن ۲۵۰ میلیارد تومان بوده که تا کنون ۱۹۰ میلیارد تومان از هزینه‌ها پرداخت و به زودی الباقی نیز تسویه می‌شود.

به گفته شهردار تهران ، طول این پروژه ۱۴۰۰ متر است و از شرق اتوبان صدر ترافیک را به سمت اتوبوبان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هدایت می‌کند.

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه ۹۵ درصد است، گفت: قبل از آغاز سال تحصیلی جدید این پروژه آماده بهره‌برداری می‌شود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان و تعیین تکلیف شهردار تهران در این باره گفت: فعلاً این قانون به مجلس برگشت داده شده تا آن‌ها اعلام نظر کنند. بعد از نظر نهایی شورای نگهبان آن زمان مشخص می‌شود که این پروژه شامل حال چه کسانی می‌شود.

افشانی همچنین بعد از بازدید از پروژه دوربرگردان مدرس گفت: این پروژه از نظر حجمی کوچک، اما تأثیرگذار اشت و هزینه در نظر گرفته برای احداث آن ۲۲ میلیارد تومان است.

به گفته افشانی افرادی که می‌خواهند وارد الهیه یا پارک‌وی شوند از این زیرگذر استفاده می‌کنند و این پروژه در آسان‌سازی دور زدن در اتوبان مدرس تأثیرگذار است.

شهردار تهران تأکید کرد: تا آخر شهریور این پروژه آماده بهره‌برداری می‌شود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/591599

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها