شنبه 1397/12/04

دلیل رد پیشنهاد بارسلونا از زبان گریزمان

  • کد خبر: ۵۹۱۰۳۷
  • تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷ ق.ظ
  • مرجع خبر: تسنیم
  • گروه خبر: ورزشی
مهاجم فرانسوی روخی‌بلانکو دلیل رد کردن پیشنهادهای بارسلونا در دو سال اخیر را عنوان کرد.
آنتوان گریزمان در پی پیروزی 4 بر 2 شب گذشته (چهارشنبه) اتلتیکومادرید مقابل رئال مادرید و فتح سوپرجام اروپا در خصوص رد پیشنهادهای بارسلونا در دو سال اخیر به شبکه تلویزیونی «مووی استار» اسپانیا گفت: من در اتلتیکومادرید ماندم چون باشگاه پروژه خوبی داشت. به باشگاه اتلتیکومادرید و دیه‌گو سیمئونه اعتماد دارم. امروز هم دیدم که اشتباه نکرده‌ام.

وی در خصوص وضعیت خود که به تازگی به تمرینات اتلتیکو بازگشته، اظهار داشت: پیش از بازی در تمرینات کمی در آب دویده بودم تا به آمادگی برسم چون این دومین بازی‌ام بعد از تعطیلات بود. در نهایت مهم این بود که در تابلوی نتیجه ما از رئال مادرید پیش باشیم که این کار را به خوبی انجام دادیم.

مهاجم فرانسوی سرخ و سفیدپوشان مادریدی گفت: می‌دانیم که هر دو تیم به لحاظ فیزیکی هنوز به آمادگی صد درصدی نرسیده‌اند و کلید موفقیت ما در این بازی جاه‌طلبی برای رسیدن به پیروزی بود. خیلی مهم بود که فصل را با فتح سوپرجام اروپا آغاز کنیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/591037

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها