شنبه 1397/12/04
از سوی وزارت خارجه بریتانیا؛

درخواست آمریکا برای تحریم ایران رد شد

  • کد خبر: ۵۹۰۶۸۰
  • تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷ ب.ظ
  • مرجع خبر: برنا
  • گروه خبر: سیاسی
وزارت خارجه انگلیس اعلام کرد که لندن ضد تهران تحریمی را اعمال نخواهد کرد.
وزارت خارجه انگلیس در پاسخ به روزنامه روسی ایزوستیا در خصوص درخواست‌های آمریکا ، تصریح کرد که لندن ضد تهران تحریم اعمال نخواهد کرد.

وزارت خارجه انگلیس با اشاره به پایبندی‌اش به برجام، اعلام کرد که این توافق اهمیت فوق‌العاده‌ای در حفظ ثبات منطقه‌ای دارد و اینکه لندن آماده است همکاری با دولت ایالات متحده درباره اقدامات ایران را مورد بحث و بررسی قرار دهد.

طبق اعلام وزارت خارجه آمریکا ، لندن از تصمیم اتحادیه اروپا برای حفاظت از شرکت‌ها در برابر اقدامات آمریکا حمایت می‌کند. به گفته لندن، تصمی شرکت‌ها در خصوص اینکه با ایران کار کنند یا خر به عهده خودشان است، اما ضروری است که از آن‌ها حفاظت شود.

پیشتر سفیر ایالات متحده در لندن، از مقامات انگلیس ی خواسته بود در تحریم ایران با واشنگتن همراه شوند. وی همچنین هشدار داده بود شرکت‌های انگلیس ی که تجارت‌شان با ایران را ادامه دهند، در معرض اقدامات تنبیهی آمریکا قرار خواهند گرفت.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/590680

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها