پنجشنبه 1398/02/05

ستاره پرسپولیس: نمی‌خواهم مشکلات تیم را باز کنم ؛ امیدوارم برای بازی با الدحیل شرایط تغییر کند

  • کد خبر: ۵۸۸۴۸۱
  • تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۹ ب.ظ
  • مرجع خبر: پارس فوتبال
  • گروه خبر: ورزشی
مدافع پرسپولیس از اتفاقات تلخ دیدار با استقلال خوزستان می گوید.

محمد انصاری در مورد تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان و حواشی زیادی که این مسابقه در پی داشت گفتگویی را انجام داده است.

محمد انصاری در ابتدا در مورد حواشی این بازی گفت:

شرایط در این بازی غیرطبیعی بود و اشیایی به زمین پرتاب می‌شد که اجازه نمی‌داد بازی حالت عادی به خود بگیرد. نمونه این اتفاق را پیش از این در همین اهواز و بازی با استقلال اهواز شاهد بودیم و امیدوارم در آینده دیگر تکرار نشود.

ممکن بود بازی کشته دهد

وی در ارتباط با اینکه گفته می شود اتفاقات رخ داده در اهواز به نوعی برنامه‌ریزی شده بود و به جریان بازی هفته قبل پرسپولیس مقابل فولاد و درگیری هواداران دو تیم در این مسابقه، ارتباط داشت. عنوان کرد:

اینکه حالا چه دلایلی باعث این اتفاقات شد را من نمی‌دانم اما اعتقاد دارم فقط چنین شرایطی در ورزشگاه‌ها پیش می آید اصلا شکل خوبی ندارد. فرق نمی‌کند کدام ورزشگاه و کدام شهر. چنین اتفاقاتی زیبنده فوتبال ما نیست و ممکن است پرتاب سنگ به زمین به قیمت از دست دادن جان یک نفر تمام شود.

نگران کمک داور بازی بودم
محمد انصاری مدافع پرسپولیس با بیان اینکه بیش از ۲۰،۳۰ تکه سنگ را در زمین بازی دیده است، یادآور شد:

در شرایطی که فحاشی می‌شد سنگ‌های زیادی هم در سمتی که من در نیمه دوم بودم پرتاب شد و من واقعا نگران کمک داور بودم چرا که او نمی‌توانست از محدوده خود خارج شود و خدا رحم کرد برایش اتفاق ناخوشایندی رخ نداد.

اگر بازی حالت عادی داشت، نتیجه فرق می‌کرد
محمد انصاری در ارتباط با اینکه برانکو گفته است در بازی با استقلال خوزستان یک نیمه دفاع راست و نیمه دیگر هم دفاع چپ، تصریح کرد:

بله بازی شرایط عادی نداشت و به شدت مراقب این بودیم که سنگی به سر و صورت‌مان برخورد نکند. اگر خدای نکرده یکی از آن سنگ‌های بزرگ به سر و صورت‌مان برخورد می‌کرد چه کسی جوابگو بود؟ آیا می‌شد فرد خاطی را پیدا کرد؟ به هر حال شرایط در بازی اصلا عادی نبود و اگر این طور بود نتیجه به شکل دیگری و به نفع ما رقم می‌خورد.

برانکو نمی‌توانست توصیه فنی کند
محمد انصاری در رابطه با اینکه آیا برانکو در جریان بازی توصیه فنی هم می‌توانست داشته باشد یا نه؟ گفت:

بله مسلما همین طور است و بازی شرایط عادی نداشت که بخواهیم روی مسائل فنی تمرکز داشته باشیم.

امیدوارم برای بازی با الدحیل شرایط تغییر کند

محمد انصاری راجع به بازی حساس پیش‌روی تیمش با الدحیل و شرایطی که سرخپوشان در آستانه این بازی دارند؟ اضافه کرد:

بازی با الدحیل بسیار سخت است و من امیدوارم برای این بازی از تیم ما حمایت شود و مشکلات‌مان مرتفع شود. واقعا حیف است تا این مرحله آمده‌ایم و کنار رویم. شرایطی که با آن روبه‌رو هستیم نامساعد است و امیدوارم برای بازی با الدحیل کار کنند که شرایط تغییر کند.

 

نمی‌خواهم مشکلات تیم را باز کنم
محمد انصاری مدافع پرسپولیس در واکنش به این اظهارنظر که با شرایط موجود فقط می‌شود مشکلات مالی پرسپولیس را برطرف کرد و امکان تقویت تیم از نظر فنی ممکن نیست، خاطرنشان کرد:

یکسری مشکلات داریم که فقط امیدوارم برطرف شود. مسائل را باز نکنیم بهتر است. باید تیم حمایت شود. با دست خالی نمی شود به مصاف تیمی رفت که میلیاردی برای جذب بازیکن خرج می‌کنند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/588481

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها