دوشنبه 1397/11/01
علیرضا اکبرپور:

استقلال و تراکتورسازی روابط خوبی دارند

  • کد خبر: ۵۸۸۱۳۵
  • تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: برنا
  • گروه خبر: ورزشی
پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم می‌تواند تراکتورسازی را شکست دهد.
علیرضا اکبرپور در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال ، درباره مصاف آبی‌های پایتخت با تراکتورسازی گفت: هر دو تیم با مربیان خارجی و خوش فکرشان وارد بازی می‌شوند. استقلال در بازی با ذوب‌آهن نشان داد که خودش را به خوبی جمع و جور کرده و نمی‌خواهد دیگر امتیاز از دست بدهد و به دنبال پیروز ی در دیدار با تراکتورسازی است. تراکتور هم به خوبی در این فصل خرج کرده و نفرات خوبی گرفته است. این تیم می‌خواهد امسال خودی نشان دهد. فکر می‌کنم بازی خوبی را شاهد باشیم. هر دو تیم برای برد وارد زمین می‌شوند و مطمئنا بازی جذابی را شاهد خواهیم بود.

اودرباره اضافه شدن نویمایر و تبریزی به استقلال گفت: مطمئنا حضور آنها به تیم خیلی کمک‌ می‌کند. تبریزی در حمله می‌تواند خیلی کمک کند. نویمایر هم پاسور خوبی است. چند فیلم از او دیدم که به نظرم می‌تواند به تیم کمک کند.

پیشکسوت استقلال در پایان درباره نحوه استقرار تماشاگران در این بازی گفت: تماشاگر یار دوازدهم است. اگر هواداران استقلال ورزشگاه را پر کنند طبیعتا قانون 10 درصد رعایت می‌شود. به هرحال همین شرایط را استقلال در تبریز دارد ولی اگر ورزشگاه خالی بماند طبیعی است که هواداران تراکتورسازی می‌آیند. پس بهتر است هواداران استقلال حضور پر شوری داشته باشند چون حق طبیعیه هر تیمی است که از شرایط میزبانی استفاده کند. من خودم آذری هستم و در استقلال بازی کردم و به نظرم روابط خوبی میان باشگاه‌ها و هواداران استقلال و تراکتور وجود دارد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/588135

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها