دوشنبه 1397/11/01

حاکم دبی، خدمت‌کارش را به قتل رساند

  • کد خبر: ۵۸۵۷۴۲
  • تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۲ ب.ظ
  • مرجع خبر: شریان
  • گروه خبر: سیاسی
دو تن از روزنامه‌نگاران و نویسنده‌های صهیونیست بر اساس اطلاعاتی که به دست آوردند، مدعی هستند حاکم دبی خادم خود را که بدون اجازه وارد اتاق خوابش شده بود، به قتل رسانده است.
منابع صهیونیست مدعی شدند که یکی از حاکمان کشورهای عربی خلیج فارس خادم خود را به قتل رسانده است.

«ایدی کوهین»، نویسنده و از پژوهشگران مرکز تحقیقات اسرائیلی «بگین-سادات» اخیرا در حساب توییتری خود نوشت که بر اساس اطلاعاتی که به دست آورده، یکی از مقامات امارات متحده اقدام به شکنجه خادمی کرده و او را تا حد مرگ کتک زده است.

او نوشته است که این خادم، بدون اجازه مقام اماراتی وارد اتاق خواب او در یکی از قصرها شده است.

کوهین در توییتی دیگر از جزئیات این قتل خبر می دهد و می‌نویسد، مقتول، شهروند بنگلادشی به نام «محمد امین راسیل» ۳۶ ساله بوده است.

بر اساس ادعای این نویسنده صهیونیست، مقامات اماراتی به خانواده مقتول به دروغ گفته‌اند که او از طبقه چهارم سقوط کرده و مرده است و مبلغ ۳۵۰ هزار دلار به عنوان غرامت برای خانواده او پرداخت کرده‌اند.

او از اینکه به این اطلاعات دست یافته، افتخار می‌کند و می‌نویسد «ما در اسرائیل جزئیات، اطلاعات و اسامی شاهدان و کسانی که در این قتل دست داشته‌اند را می‌دانیم ولی شما خلیجی‌ها چیزی نمی‌دانید».

«مهدی مجید»، رونامه‌نگار دیگر صهیونیست نیز بعد از توییت‌های کوهین، به نقل از یک منبع مسئول در کشورهای عربی خلیج فارس صحت ادعاهای ایدی کوهین را تأیید کرد و مدعی شد که قاتل «محمد بن راشد» حاکم دبی است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/585742

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها