چهارشنبه 1398/02/04
عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با نیوزفا:

شورای پنجم تهران تا به اینجا نمره قابل قبولی کسب نکرده است

  • کد خبر: ۵۸۱۰۲۸
  • تاریخ انتشار: ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲ ق.ظ
  • گروه خبر: شهری
نماینده مردم خرم آباد در مجلس دهم با پرداختن به عملکرد شورای پنجم شهر تهران گفت: با توجه به اینکه نزدیک به یک سال از آغاز فعالیت دوره جدید مدیریت شهری تهران می گذرد، هنوز اقدامات چشمگیری در زمینه خدمات شهری صورت نگرفته است.
شورای پنجم تهران تا به اینجا نمره قابل قبولی کسب نکرده است

محمدرضا ملکشاهی راد در گفت و گو با نیوزفا در آستانه یک سالگی آغاز فعالیت شورای پنجم شهر تهران، عملکرد اعضای این

شورا را در موضوع انتخاب شهردار تهران ضعیف دانست.

این عضو کمیسیون عمران مجلس اظهارکرد: خروجی اقدامات شورا معمولا باید به وسیله شهردار اجرایی شود. اما در عمل در دوره اخیر مدیریت شهری شاهد اتفاقات استخوان داری در این زمینه نبوده ایم. به عنوان مثال در زمینه خدمات شهری و عمرانی در این مدت کارهای کوچکی انجام شده و اقدامات چشمگیری در سطح شهر تهران مشاهده نشده است، گرچه یک سال هم زمان کافی جهت تحقق اهداف نیست.

این عضو کمیسیون عمران مجلس نگاه شورای شهر تهران را سیاسی دانست و گفت: بهتر بود ترکیب شورای شهر تهران متشکل از چند طیف سیاسی بود تا عملکرد یکدیگر را بهتر ارزیابی کنند.

نماینده خرم آباد و چگنی همچنین از مردم خواست تا با انتخاب افراد کارشناس و مدیران قوی جهت عضویت در شوراهای شهر زمینه پیشرفت و آبادانی شهرها را فراهم کنند.

وی در پایان با انتقاد از نگاه سیاسی به حوزه شهری و رفاه عمومی مردم، اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد اقدامات موثرتری در خصوص عمران شهر تهران باشیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/581028

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها