دوشنبه 1397/11/01

ستاره ایرانی، گرانترین بازیکن لیگ سوئد

  • کد خبر: ۵۸۰۱۵۶
  • تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
بر اساس اعلام یک رسانه سوئدی ستاره ایرانی تیم فوتبال اوسترشوند،گران ترین بازیکن لیگ این کشور است.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>ستاره ایرانی</a>، <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> گرانترین بازیکن لیگ سوئد </a>

سایت سوئدی «فوتبال ترانسفرز»، بازیکنان گران قیمت لیگ سوئد موسوم به آلسونسکان را معرفی کرد که بر این اساس سامان قدوس بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه اوسترشوند گران ترین بازیکن این لیگ معرفی شده است.

این سایت ارزش ستاره ایرانی اوسترشوند را در حال حاضر 45 میلیون کرون سوئد ( حدود 4.4 میلیون یورو) اعلام کرده است.

این در حالی است که قدوس پیشنهادی 50 میلیون کرونی (4.8 میلیون یورویی) از سلتاویگو داشت که از سوی مقامات باشگاه اوسترشوند رد شد.

در این فهرست پس از قدوس اریک یوهانسون از جورگادنس با 30 میلیون کرون و پونتوس دالبرگ از گوتبورگ با 25 میلیون کرون در رتبه های دوم و سوم گرانترین بازیکنان لیگ سوئد قرار دارند.

بر اساس این گزارش، در بخش گرانترین لژیونرهای سوئدی نیز امیل فورسبرگ از لایپزیک با 400 میلیون کرون (38.5 میلیون یورو) گران قیمت ترین بازیکن سوئدی در خارج از کشور است و پس از او ویکتور لیندلوف مدافع سوئدی منچستریونایتد با 300 میلیون کرون و زلاتان ابراهیموویچ مهاجم لس آنجلس گلکسی با 100 میلیون کرون در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/580156

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها