دوشنبه 1397/11/01

رای سوپر جام اعلام می شود

  • کد خبر: ۵۷۹۹۵۷
  • تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۱ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
درحالی که پیش از این طبق اعلام اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار بود رای این کمیته درباره دیدار سوپرجام فوتبال ایران دیروز(یک شنبه) اعلام شود اما این امر یک روز به تاخیر افتاد.
درحالی که پیش از این طبق اعلام اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار بود رای این کمیته درباره دیدار سوپرجام فوتبال ایران دیروز(یک شنبه) اعلام شود اما این امر یک روز به تاخیر افتاد.

اسماعیل حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار ما درباره این امر اظهار داشت: لایحه مربوط به دیدار سوپرجام روز گذشته از طریق سازمان لیگ برای ما ارسال شد و از طرفی مستندات باشگاه استقلال هم دیروز به کمیته انضباطی رسید‌. طبق قانون باید طی ۲ روز درباره این پرونده به جمع بندی برسیم.

رئیس کمیته انضباطی خاطرنشان کرد: نامه‌ نهاد‌های مختلف اکنون در اختیار ما قرار دارد و مطمئن باشید فردا(دوشنبه) رأی نهایی دیدار سوپرجام را صادر می‌کنیم. این رای هم از طریق سایت فدراسیون فوتبال منتشر می شود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/579957

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها