شنبه 1397/12/04

رای اعتماد به رئیس کل جدید بیمه مرکزی

غلامرضا سلیمانی امیری به عنوان رئیس کل بیمه مرکزی صبح امروز از هیات دولت رای اعتماد گرفت. وی پیش از این مدیرعامل هلدینگ غدیر بود.

بر اساس گزارش اقتصاد آنلاین، هیئت وزیران در جلسه امروز که به ریاست دکتر روحانی برگزار شد، به آقای غلامرضا سلیمانی امیری به عنوان رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رأی اعتماد داد و از خدمات رییس کل پیشین تقدیر کرد.

رییس­ جمهور در این جلسه رییس کل جدید بیمه مرکزی را به گسترش چتر حمایتی بیمه و پوشش کامل آن در حوادث طبیعی و غیرمترقبه و نیز بهره ­گیری از نیروهای جوان و خلاق و تحول در این صنعت از طریق گسترش شفافیت و رقابت توصیه کرد.

روحانی همچنین بیمه قدرتمند و قوی را بیمه­‌ای با بیشترین پوشش در زندگی روزمره مردم و بنگاه­های اقتصادی دانست و بر تلاش برای کاهش هزینه­‌های مردم از مسیر توسعه حضور بیمه و تکمیل پوشش آن تأکید کرد.

تقویت آمادگی بیمه­‌ها برای مقابله با تحریم و لزوم ارتباطات منطقه­‌ای و بین­‌المللی بیمه‌­ها برای حمایت از فعالیت‌­های اقتصادی و جریان بهینه امور، از دیگر مطالبات رییس­‌جمهور از بیمه مرکزی در جلسه امروز بود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/578243

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها