دوشنبه 1397/11/01

در انتظار وعده بزرگ فرهاد به آبی پوشان

  • کد خبر: ۵۷۸۲۲۹
  • تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: ورزشی
کاپیتان اسبق استقلالی ها وعده داده به زودی مربیگری را آغاز می کند.
بعد از حدود ۴ سال دوباره به تلویزیون برگشت و در گفت و گویی که با عادل انجام داد برای مدتی دوباره به تیتر رسانه‌ها تبدیل شد. حضور مجدد ۷ مقدس آبی‌ها این سوال را هم برای خیلی‌ها به وجود آورد که چرا او رسما کارش را در جایی به عنوان مربی آغاز نمی‌کند. او خیلی وقت است در کلاس‌های مختلف مربیگری در کشور‌های متنوع دیده می‌شود، اما خروجی آن فقط چند عکس و پست و استوری بوده است!

ستاره اسبق باشگاه استقلال بعد از خداحافظی از فوتبال، برای ورود به دنیا مربیگری به کلاس‌های گوناگونی در نقاط مختلف اروپا رفت و مدارکی را هم اخذ نمود. او در تیم‌های الوصل و اسپانیول هم مدتی برای تکمیل پروپوزال خود همکاری‌هایی داشت و تصاویری هم منتشر کرد، ولی بعد از مدت کوتاهی از این تیم‌ها جدا شد.

حدود دو سالی می‌شود که همواره بحث حضور فرهاد در کادر فنی استقلال به گوش می‌رسد، اما هیچ وقت این اتفاق عملی نشد. او در گفتگو با عادل فردوسی پور در برنامه بیست هجده وعده داد که به زودی رسما وارد جرگه مربیان خواهد شد و کار خود را آغاز خواهد کرد. باید دید این بار چنین اتفاقی رخ می‌دهد یا بازهم مجیدی مشغول تجارت، کلاس‌های مربیگری و همچنین استوری در کشور‌های مختلف از جمله حاشیه خلیج فارس خواهد شد.

دیگر همه منتظر حضور فرهاد مجیدی در قامت یک مربی هستند و هر کلاسی بوده توسط او طی شده و همین چند وقت پیش بود که مدرک آ. را هم کسب کرد و دیگر حرفی در این باره باقی نمی‌ماند. مجیدی نشان داده مانند دوران بازیگری می‌تواند در این عرصه هم مثمر ثمر باشد و بی شک هواداران تیم آبی پوش پایتخت برای حضور او بر روی نیمکت تیمشان لحظه شماری می‌کنند و آرزوی آن روز را دارند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/578229

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها