دوشنبه 1397/11/01

غیرقابل اعتمادترین گوشی اپل، آیفون 6

تحقیقی جدید با بررسی آمار ۵ سال گذشته نشان می‌دهد در تاریخچه اپل، آیفون ۶ بدترین عملکرد را داشته است.

نرخ خرابی آیفون ۶ بسیار بالا و حدود ۲۲ درصد بوده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران، تحقیقی جدید نشان می‌دهد میان موبایل‌های هوشمند اندرویدی، دستگاه های سامسونگ بیشترین میزان خرابی را دارند. همچنین آیفون۶ نیز غیرقابل اعتمادترین موبایل اپل است.
 تحقیقی جدید با بررسی آمار ۵ سال گذشته نشان می‌دهد در تاریخچه اپل، آیفون ۶ بدترین عملکرد را داشته است.  
در گزارش « وضعیت امنیت و تعمیر دستگاه های موبایل» شرکت Blanco، آیفون 6 و 6s غیر قابل اعتمادترین موبایل‌های اپل هستند.
Blanco شرکتی در حوزه امنیت اطلاعات و پاکسازی اطلاعات است.

به هرحال نرخ خرابی آیفون ۶ بسیار بالا و حدود ۲۲ درصد بوده است. این بدان معناست که از هر ۵ آیفون۶، یکی از آنها نیازمند تعمیر است یا باید جایگزین شود. جالب آنکه حتی آیفون5s قابل اعتمادتر از این دستگاه است و نرخ خرابی دستگاه ۵ درصد است. طبق این گزارش مهم‌ترین مشکلات این آیفون‌ها مربوط به اختلالات بلوتوثی، وای‌فای، هدست و موبایل دیتا است.
این  درحالی است که پس از آیفون ۶ بسیاری از مشکلات حل شد. به عنوان مثال این شاخص در آیفون ۶s به ۱۶ درصد رسید. همچنین نرخ خرابی آیفون ۷ حدود ۸ درصد است. نرخ خرابی آیفون ۸ و آیفون ایکس نیز بسیار کم و حدود ۳ درصد اعلام شده است.
همچنین آزمایش‌ها نشان داده میان دستگاه‌های اندروید نیز نرخ خرابی موبایل های سامسونگ بالاتر از بقیه است. طبق تحقیق Blanco به طور کلی نرخ خرابی دستگاه‌های سامسونگ ۲۷.۴ درصد است. این آمار حتی از بالاترین نرخ خرابی آیفون هم بیشتر است. مشکل دستگاه‌های اندروید عموما اختلالاتی عملکردی، خرابی دوربین، میکروفون و باتری است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/577996

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها