دوشنبه 1397/11/01

موشک طلایی شرکت کیا معیوب است +عکس

رنگ زرد کار دست کیا استینگر داد. شرکت کره ای کیا اعلام کرده آن دسته از خریدارانی که مدل اسپورت استینگر را با رنگ زرد مخصوص دریافت کرده اند، بایستی با مراجعه به شرکت و تحویل اتومبیل خود، نسبت به رفع عیب این اتومبیل با سازنده همکاری نمایند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از هفت صبح، شرکت وعده داده بدون هیچ گونه هزینه‌ای اقدام به رنگ آمیزی دوباره خودروهای طلایی رنگ استینگر می‌نماید.

هزینه این کار که بالغ بر ۷۱۴۵ دلار است تماما توسط شرکت کره‌ای پرداخته شده تا به این طریق هم زمینه رضایت مشتریان فراهم گردد و هم اعتماد به این برند کره‌ای افزایش یابد.

25

طبق گفته وب‌سایت مشهور کار ادوایس، معضل اصلی رنگ زرد غروب آفتاب (Sunset Yellow) کیفیت پایین لایه‌های زیرین رنگ بوده که ممکن است در بلندمدت به ترک خوردن رنگ بدنه و نیز زنگ زدن بدنه منجر گردد. بیشتر خریداران استینگر با این رنگ در استرالیا و آمریکا بوده و کیا قول داده سریعا این مشکل را رفع کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/577655

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها