دوشنبه 1397/11/29

جام جهانی ۲۰۱۸| کلاهی که انگلیسی‌ها می‌خواستند بر سر کرواسی بگذارند

  • کد خبر: ۵۷۵۹۰۱
  • تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۰ ق.ظ
  • مرجع خبر: تسنیم
  • گروه خبر: ورزشی
بخشی از فیلم بازی نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه میان تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و روسیه که در پخش زنده تلویزیونی گنجانده نشده بود، نشان‌دهنده نیرنگ انگلیسی‌ها برای رسیدن به گل تساوی بود.
در دقیقه 110 بازی چهارشنبه شب گذشته بازیکنان تیم ملی فوتبال انگلیس تلاش کردند تا با مکر و نیرنگ در زمان شادی گل دوم کروات‌ها به گل سریع و تساوی‌بخش برسند! این بخش در پخش زنده تلویزیونی دیدار تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و کرواسی از مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی 2018 روسیه گنجانده نشد اما صفحه رسمی این رقابت‌ها آن را منتشر کرد.

بر اساس گزارش این خبرگزاری روسی، بازیکنان تیم ملی فوتبال انگلیس پس از به ثمر رسیدن گل دوم کرواسی خیلی سریع توپ را به مرکز زمین آوردند اما دیدند که بازیکنان حریف همچنان به شادی پس از گل می‌پردازند. در این لحظه رشفورد و لینگارد خیلی سریع بازی با توپ را شروع کردند و به سمت دروازه کرواسی جهت گلزنی رفتند اما داور ترکیه‌ای با سوت خود مانع ادامه حرکت فریب‌انگیز آنها شد.

طبق قوانین فوتبال برای شروع بازی از مرکز زمین حتی یک بازیکن حریف هم نباید در زمین تیم شروع‌کننده بازی حضور داشته باشد. انگلیس ی‌ها با استفاده از این واقعیت که تقریبا تمامی بازیکنان کرواسی هنگام شادی با کادر فنی خود از نیمه‌میدان آنها گذشتند می‌خواستند بازی را شروع کنند. یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کرواسی نیز با اطلاع‌داشتن از این قانون فوتبال در زمین تیم انگلیس باقی‌ماند تا شادی هم‌تیمی‌های او پایان یابد و همگی به موقعیت‌های خود بازگردند. بدین‌خاطر تلاش فریب‌انگیز انگلیس ی‌ها ثمری نداشت.

تیم ملی فوتبال انگلیس با شکست 2 بر یک برابر کرواسی از راهیابی به فینال جام جهانی 2018 روسیه بازماند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/575901

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها