شنبه 1397/12/04

ناراحتی لیونل مسی از انتقال رونالدو

  • کد خبر: ۵۷۵۶۰۰
  • تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰ ق.ظ
  • مرجع خبر: پارس
  • گروه خبر: ورزشی
خروج کریستیانو رونالدو از لیگ برتر فوتبال اسپانیا باعث تعجب و ناراحتی لیونل مسی شد.
خروج کریستیانو رونالدو از باشگاه رئال مادریدو  لیگ برتر فوتبال اسپانیا  باعث شد تا در فصل آینده مسابقات فوتبال این کشور، دیگر شاهد رقابت تنگاتنگ کریستیانو رونالدو و لیونل مسی ، ۲ فوق ستاره قرن ۲۱ دنیای فوتبال نباشیم و باید اشاره کرده که این داستان بدون پایانی خوش برای هر ۲ بازیکن به پایان رسید.

داستانی که به پایان نرسید /غم مسی از خروج رونالدو

خروج ناگهانی رونالدو(Cristiano Ronaldo) از باشگاه رئال مادرید باعث سبب شد تا به غیر از اینکه تمامی هواداران فوتبال و باشگاه رئال مادرید حیرت زده شوند، ناراحتی  لیونل مسی (lionel messi) را نیز به همراه داشته باشد. حالا دیگر این ۲ بازیکن نمی‌توانند برای رکورد شکنی در لالیگا رقابت کنند و دیگر مسی رقیبی برای رقابت ندارد و به آسانی می‌تواند تمامی عناوین این لیگ را تصرف کند. از نظر لیونل مسی خروج رونالدو سبب شد تا دیگر هدفی نداشته باشد تا همانند فصل‌های گذشته برای دستیابی به عناوین رقابتی را رقم زند و به نوعی انرژی و شور شوق همیشگی در این بازیکن فروکش کرده است.

حضور این ۲ فوق ستاره دنیای فوتبال سبب شده بود تا لالیگا به نقطه اوج خود برسد و زیبایی رویایی را برای هواداران به وجود آورد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/575600

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها