دوشنبه 1397/11/29

بیرانوند به فنر باغچه نمی‌رود

  • کد خبر: ۵۷۵۴۳۸
  • تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: پارس
  • گروه خبر: ورزشی
در حالی که مدتی است، اخباری مبنی بر علاقه باشگاه فنرباغچه به علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس منتشر شده بود و حتی رسانه‌های ترکیه‌ای از این موضوع خبر داده بودند و انتظار می‌رفت تا با درخشش بیرانوند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه این انتقال انجام شود، اما باشگاه فنرباغچه، یک دروازه بان جوان جذب کرد.
در حالی که مدتی است، اخباری مبنی بر علاقه باشگاه فنرباغچه به علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس منتشر شده بود و حتی رسانه‌های ترکیه ‌ای از این موضوع خبر داده بودند و انتظار می‌رفت تا با درخشش بیرانوند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه این انتقال انجام شود، اما باشگاه فنرباغچه، یک دروازه بان جوان جذب کرد و با گلر کاردمیر قره بوک اسپور به توافق کامل رسید تا حضور دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در این تیم منتفی شود.

البته بیرانوند از تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه و باشگاه‌های سطح اول اروپا پیشنهادات زیادی دارد، اما با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به نظر می‌رسد این بازیکن تا نیم فصل دوم هجدهمین دوره لیگ برتر در پرسپولیس می‌ماند.

"برکا اوزار" ۱۸ ساله ۲ فصل در عضویت باشگاه آلتینودرو بود و سپس با عقد قراردادی به جمع شاگردان کوکو پیوست. همچنین مسئولان باشگاه فنرباغچه با شاهین "آک بابادروازه بان ۲۳ ساله کاردمیر قره بوک اسپور به توافق رسیدند تا حضور علیرضا بیرانوند عملا در این تیم منتفی شود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/575438

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها