دوشنبه 1397/11/29

تقدیر نماینده FIVB از میزبانی ایران در هفته پنجم لیگ ملت‌ها

  • کد خبر: ۵۷۵۴۲۵
  • تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: فردا
  • گروه خبر: ورزشی
با پایان یافتن لیگ ملت‌های والیبال نماینده کنفدراسیون جهانی با ارسال پیامی به فدراسیون والیبال ایران از میزبانی کشورمان با کیفیت عالی یاد کرد.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال ، لیگ ملت‌های والیبال با قهرمانی روسیه به پایان رسید تا پرونده اولین دوره این رقابت‌ها بسته شود. تغییرات در قوانین برگزاری، فعالیت‌های اقتصادی، تجاری سازی، فعالیت‌های هنری و سایر امور فنی و سرگرمی این رقابت‌ها را از لیگ جهانی که آخرین دوره خود را سال گذشته پشت سر گذاشت متمایز می‌کرد.

پس از پایان اولین دوره این مسابقات جیمی لوپز نماینده کنفدراسیون جهانی والیبال FIVB و مدیر مسابقات با ارسال پیامی از میزبانی ایران در هفته پنجم لیگ ملت‌های والیبال قدردانی کرد. او در این پیام نوشت: «میزبانی ایران با توجه به محدودیت‌های جدیدی که در لیگ ملت‌های والیبال وجود داشت به شکل عالی انجام شد و نتایج برگزاری رضایت بخش بود. با توجه به پتانسیلی که در ایران وجود دارد می‌توان رویداد‌هایی با سطح بالاتری را شاهد باشیم.»

او در ادامه افزود: همکاری و همدلی موجود بین مسئولان برگزاری محلی، کلید اصلی برگزاری موفقیت آمیز این رقابت‌ها بوده است. البته باعث خرسندی و خوشحالی است که هر سال به تعداد بانوانی که وارد ورزشگاه می‌شوند اضافه می‌گردد و امسال هم این اتفاق یک بار دیگر رخ داد و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند. از فدراسیون والیبال ایران از تمام همکاری و کمک‌هایی که کردند تشکر می‌کنم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/575425

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها