دوشنبه 1397/11/29

شوک جدید به استقلال/ چشمی به لیگ قطر می رود؟+عکس

  • کد خبر: ۵۷۵۱۷۹
  • تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴ ق.ظ
  • گروه خبر: ورزشی
روز گذشته خبر حضور روزبه چشمی در قطر از سوی باشگاه خبرنگاران منتشر شد و پس از آن یکی از کانال های وابسته به اخبار استقلال این موضوع را رد کرد و این موضوع در حالی است که روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال اکنون در قطر حضور دارد و تصویر حضور این بازیکن در قطر بدست ما رسیده است.
روز گذشته خبر حضور روزبه چشمی  در قطر از سوی باشگاه خبرنگاران منتشر شد و پس از آن یکی از کانال های وابسته به اخبار استقلال این موضوع را رد کرد و این موضوع در حالی است که روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال اکنون در قطر حضور دارد و تصویر حضور این بازیکن در قطر بدست ما رسیده است.

روزبه چشمی  برای مذاکره با باشگاه های قطری در این کشور حضور دارد و به احتمال فراوان از استقلال  جدا خواهد شد و با توجه به تماسی که با این بازیکن اعلام کردیم او درباره قرارداد و رقم های پرداختی اش صحبت نکرد و فقط از حضور در قطر به ما خبر داد.

پیش از این امید ابراهیمی نیز با باشگاه الاهلی قطر به توافق رسید و مجید حسینی نیز در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.منتظری هم که برای طلب های فصل گذشته به دنبال حل و فصل این موضوع است در غیر این صورت او هم قطر را برای فصل آتی انتخاب می کند.

چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال  این روز ها به دلیل مصدومیت هنوز نتوانسته در تمرینات آبی پوشان پایتخت حاضر شود .

تصویر روزبه چشمی در قطر را در عکس ذیل مشاهده کنید:

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>روزبه چشمی </a> در قطر دیده شد


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/575179

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها