دوشنبه 1397/11/29

آغاز «ضربه فنی» سینمای ایران

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی آغاز شد.
آغاز «<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>ضربه فنی </a>» سینمای ایران

فیلمبرداری فیلم سینمایی «ضربه فنی » به کارگردانی غلامرضا رمضانی که از تولیدات جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است، آغاز شد.

این فیلم با همکاری بنیاد سینمایی فارابی با موضوع کودک و نوجوان ساخته می‌شود.

داستان فیلم «ضربه فنی » در باره‌ محمد، شاگرد درس خوان و خوبی است که یکی از شاگردان مدرسه مزاحم او می‌شود. در این میان محمد با یکی از شاگران مدرسه به نام امیر که ورزشکار است، آشنا می‌شود و این آشنایی سرنوشت متفاوتی برای هر سه نفر آنها به دنبال دارد.

نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا به عنوان بازیگر در این فیلم سینمایی ایفای نقش می‌کنند. سپهراد فرزامی، سیاوش اسدپور، علی ملکیان، حسین لطفی، متین جان‌جانه، محمدامین مرادی، پوریا ایمانی و هستی فرامرزی بازیگران نوجوان این فیلم بلند هستند.

نویسندگی این اثر را غلامرضا رمضانی و میترا تیموریان بر عهده دارند. صالح غربی‌جوان دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز این فیلم است. همچنین مسعود امینی‌تیرانی مدیر فیلمبرداری، بهمن اردلان صدابردار و محسن دارسنج طراح گریم این اثر هستند.

فریبا مهبد به عنوان طراح لباس، مهدی مهابادی به عنوان مدیر تولید و سمیه میری به عنوان عکاس با این پروژه همکاری می‌کنند. دستیاران کارگردان این فیلم مسعود زنوزی‌راد و ماه‌گل کرامتی، منشی صحنه نرگس محبی و دستیار اول صحنه احمد عبداللهی هستند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/575104

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها